ashdod10 logo

מה עשה הסוכן שי אביטל בבית הנשיא?

מערכת האתר | חמישי, 22 נובמבר 2018 11:33

סוכן הדוגמנות האשדודי שי אביטל לא נח. אחרי שטייל לו במשך שבועיים אי שם במיאמי הרחוקה, לקצת פלז׳ר וקצת ביזנס, הוא נחת הישר לצילומי האופנה של הדוגמנית בסוכנות שלו, אסתי גינזבורג לטובת אופנת ״גלוברי״, המשיך לפינוק בבית מלון הבוטיקי ״דה נורמן״ בתל אביב ולסיום קינח על הכורסא בבית הנשיא בירושלים. הפה של אביטל: ״התבקשתי לאשר לדוגמנית שרשומה בסוכנות שלי, אסתי גינזבורג להנחות טקס בר ובת מצווה לילדים שנפגעו בפועלות טרור בבית נשיא המדינה. מדובר בטקס מתוקשר עם חברי כנסת וכבוד נשיא המדינה, ועשיתי את זה מכל הלב״.

זוכרים את הדוגמנית והמעצבת מישל שפא (29), שהייתה מרוחה על שער ב״השבוע באשדוד״ לפני מספר שנים ועושה את הקו אשדוד - ג׳נבה? אז בימים אלו היא ממשיכה לטייל בעולם הגדול, ולא זונחת את אהבתה הגדולה למוסיקה. בקרוב תפיק קלפי עם אחד מהדיג׳יי הכי טובים בעולם דיוויד מורלס ב-label החדש שלו ולא שוכחת לבקר את אמאל׳ה בסיטי באשדוד.

מישל שפא צילום Vlad Limer

ממשיכה איתנו את המדור החיילת היפהפיה דורין דהן מאשדוד, שלוהקה לאחרונה לצוות הצלמים עדי אלבז ויוני אוחיון מסטודיו VIEW לטופת קמפיין אופנה. ״אחד הצלמים מצא אותי באנסטגרם והזמין אותי ליום צילומים״, היא מסרה למדור. אגב, בימים אלו היא סופרת את השבועות האחרונים עד לשחרור מצה״ל.

85285161656

האקסית של הבועט דוד רביבו, אבייגל עייש, לא נחה. לאחרונה נתוניה ההורסים יש לומר לוהקו לטובת קמפיין אופנה לחברת השעונים DIAMSTARS כמו כן, היא מציעה את מגפי הבלנסיאגה השחורים והשווים שלה, שעולים כמה מאות יוראים שלה מידה 38 למכירה.

אביגייל עייש רביבו

ואי אפשר להעביר את סוף השבוע ומדור ״ברבארים״ בלי אייטם אחד לרפואה על אחווה סיטבון, שכפי שסיפרנו לכם עברה להתגורר עם בן זוגה מהריאלטי ״כמה רחוק״, יהונתן רונן בברצלונה. בינתיים, השבוע היא הפגישה בין הצמוד הטרי לבין הוריה האשדודים, וסבתא מימי אלקיים, שגם כיכבה בתוכנית בזמנו, בחתונת אחיה מתן שנערכה בגבעת ברנר. איך אומרים הדודים, בקרוב אצלך...

5185185529396

ואפרופו משפחתיות אצל אחווה סיטבון, בשבוע האחרון היא גם זכתה להכיר את בתו הקטנטונת של יהונתן רונן, ליה בת החמש. וסיטבון מצידה אמרה שהן כבר מכירות ומתרגלות אחת את השניה.

 89 797807

משהו חם ׳מתבשל׳ אצל מלכת היופי של הדרום, מרי בן חיים. בקרוב תראו אותה בפרומואים לתוכנית ״הכוכב הבא״ בפריים טיים ולאחרונה היא הוזמנה להשתתף בצילומי אופנה לבית הספר ״שנקר״, שיתקיימו בדצמבר הקרוב. בינתיים, לכבוד מזג האוויר הסגרירי שמלווה אותנו בסוף השבוע, קבלו תמונות שלה שיעשו לכם חיים על הלב.

85785373573

צילום: פולינה פרי עבור יולי מודלס

אנחנו ממש מקווים שאתם לא מפריעים לזמרת חנה גור, שארז את הבוי פרנד החדש בן לוי, והשניים המריאו להם לבטן אי גב, ממש קרוב לכאן, ביוון.

0780689680

קסניה טרנטול, כוכבת ״האח הגדול״, מבלי להזכיר את האקס עומר בן נתן, שצמוד עכשיו לדוגמנית והמגישה עדן פינס, קפצה השבוע לסטודיו של לימור אמסלם באשדוד, לחידוש והרמת ריסים. עם או בלי הרמת ריסים, את הכי יפה שיש.

799646873573

ועדיין בדיירת שקשורה לבית ה״אח הגדול״, אבל משלנו, עדן סבן, שחזרה השבוע מירדן לצילומים לסדרה חדשה שתקרא: ״משיח״, המיועדת לצפיה בנטפליקס.

9754683573

 

הוסף תגובה

תגובות לא ראויות תוך שימוש בביטויים העולים כדי לשון הרע יימחקו מהאתר.