ashdod10 logo

מתחום המזון והמשקאות לתרבות ותיאטרון

תכירו את האשדודי ירון משלי מנהל השיווק של תיאטרון באר שבע שהחל את הקריירה שלו בשיווק משקאות ומזון ולפני כשנתיים עשה הסבה לתחום התרבות כמנהל השיווק של תיאטרון באר שבע. "ההחלטה לעבור לתיאטרון באר שבע הייתה גם החלטה טובה שעשיתי". חבל שבאשדוד מפספסים אותו
ענת ביגר | חמישי, 25 אוקטובר 2018 15:42

את הרגע הזה שהפך סבא, ירוק משלי לא ישכח לעולם. משלי בן 54 מאשדוד, המשמש כמנהל השיווק בתיאטרון באר שבע, הפך לסבא בגיל צעיר 44. למרות הקריירה התובענית והמצליחה שלו, הוא נהנה לבלות עם ארבעת נכדיו ומצפה לנכד חמישי.

הוא אבא ל-5 הבת הבכורה בת 31 ואמא של 4 ילדים, בן 27 שאשתו צריכה ללדת בימים אלה, בת 26, בת 20 שהשתחררה מהצבא והקטנה בת 18 מסיימת כיתה י"ב. הוא ואשתו, מירה, סייעת בעיריית אשדוד, התחתנו מוקדם " אנחנו ביחד מגיל 16 למדנו יחד. התחתנו אחרי הצבא. אמא שלי הייתה חולה היה ברור שנתחתן בעתיד אז החלטנו להקדים ולהתחתן שאמי תזכה להיות בחתונה. לצערי היא לא זכתה ולמרות זאת התחתנו. היא הבחירה הכי טובה שעשיתי בחיים".

במקביל להקמת המשפחה הוא החל בקריירה מצליחה. והחל מגיל צעיר עבד בתפקידי מפתח בחברות מובילות במשק באורנטציה שיווקית והטביע חותמו בכל מקום בו עבד. בגיל 23 כבר ניהל את מרחב מרכז שוופס יפאורה תבורי. והצליח מאוד. לאחר מכן עבר לחברת "קוקה קולה" לדבריו " בחברת יפאורה למדתי איך למכור ובחברת קוקה קולה למדתי איך לחשוב" הוא המשיך ועבד בעוד מספר חברות כמו בשטראוס עלית. הקריירה שלו נסקה ואחרי שנים רבות בה עבד בתחום המשקאות והמזון הוא עשה לפני כשנתיים הסבה והגיע לתחום התרבות כמנהל השיווק של תיאטרון באר שבע. " ההחלטה לעבור לתיאטרון באר שבע הייתה גם החלטה טובה שעשיתי" הוא אומר בגאווה רבה. ואיך לא? כשהגיע השאיפה הייתה להגיע ל-10,000 מנויים על התיאטרון, אבל כבר בעונה הראשונה התיאטרון הגיע לשיא עם 14,000 מנויים, ועוד היד נטויה. " הייתה לנו עונת שיא" הוא מספר. כשאני שואלת אותו מה הסוד הוא עונה " יש לנו תיאטרון עם צוות מעולה ואנחנו מעלים הצגות איכותיות ומוערכות בעולם התיאטרון . עכשיו ההצגה המובילה זה ' סוליקה' זה מבוסס על סיפור אמיתי וכל יוצאי צפון אפריקה מכירים את הסיפור. אבל יחד עם זה מה שחשוב זה 'ההון האנושי', עובדים שצריך לעודד אותם להצטיין , הובלתי תפיסה שונה" הוא אומר וזה השתלם בגידול משמעותי במנויים ובקהל שמגיע בהמוניו לתיאטרון " לפני 3 חודשים עשינו ערב הוקרה לכל צוות השיווק. מלבד 4 עובדים מצטיינים שיבחנו כל עובד וציינו את חלקו. הערב היה עם העובדים ובני משפחה והיה מרגש מאוד"

הגיעו לבקר ידידים באשדוד והתאהבו בעיר

הוא ואשתו חיו וגרו במרכז. רוב הזמן בפתח תקווה אבל לפני 12 שנה הם הגיעו לאשדוד לבקר ידידים. "התאהבנו באשדוד ועברנו אליה אנחנו כבר 12 שנים גרים באשדוד. גם הילדים הגדולים שלו נשארו לגור באשדוד. "הבת גרה קרוב אלינו" הוא מספר.

האם יום אחד עוד תעבוד באשדוד בתחום התרבות?

"אשדוד עיר יקרה לליבי. אני מגיע כל בוקר מאשדוד לבאר שבע. אני תמיד אהיה מוכן לתרום לעיר מהניסיון והידע שלי בכל תחום בעיקר בתחום שאני מחובר אליו התיאטרון”.

למרות הקריירה התובענית שלו הוא מצליח לשלב בילויי עם הנכדים האהובים עליו.

 79807807

איך זה להיות סבא צעיר?

"עד היום כשאני יוצא עם הנכדים ואנשים שומעים אותם קוראים לי סבא הם מתפלאים ולא מאמינים שאני הסבא ולא האבא" הוא מספר ומוסיף " אני גאה בזה. זה גיל כל כך טוב להיות סבא. אתה עדיין לא איבדת את הווייב הצעיר שלך ואתה מבין את הראש שלהם. אתה לא רק סבא אתה גם חבר שלהם. זה חיבור שקשה לתאר אותו”.