ashdod10 logo

עו"ד מאיר בן סימון: "פרשתי ממועצת העיר אבל לא מהפעילות שלי בש"ס"

5 שנים שימש עו"ד מאיר בן סימון כחבר מועצה פעיל מאוד ברשימת ש"ס ועסק ימים כלילות בפעילות חברתית ורווחתית בנושאי התמכרויות והביא את הרשות למאבק בהתמכרויות להשגים גדולים. "פרשתי מסיבות אישיות, אני נשאר בש"ס ופועל מטעמה ולמענה להצלחת הרשימה של ש"ס באשדוד"
מערכת אשדוד10 | חמישי, 11 אוקטובר 2018 13:49

עו"ד מאיר בן סימון שהחליט שלא לרוץ שוב ברשימת ש"ס למועצת העיר אומר כי "קיבלתי החלטה שלא לרוץ קדנציה נוספת למועצת העיר מפני עיסוקים אישיים הדורשים ממני זמן וכשליח ציבור נאמן לא אקח תפקיד שאין לי אך הזמן הדרוש כי זה לא אחראי"

חבר המועצה, עו"ד בן סימון שמסיים קדנציה של 5 שנים בהם עסק במגוון רחב של פעילות חברתית שכללה: עמד  בראש דירקטוריון של הרשות העירונית למאבק בהתמכרויות ואלימות, פעל בה רבות והביא אותה להשגים.

פרישתו של חבר המועצה עו"ד בן סימון מהרשימה הייתה בתיאום ובאישור של יו"ר התנועה הרב אריה דרעי, ויצויין כי בן סימון יישאר חבר תנועת ש"ס בצמרת הגבוהה ולאחר ניסוינו כמנהל איזור דרום של תנועת ש"ס הארצית יש מי משצופה כי בן סימון עתיד לקבל תפקידים בכירים בתנועת ש"ס.

ש. איך היחסים שלך עם אבי אמסלם?


"יחסינו  מצויינים וחבריים מאוד מרות בקשתו שאשאר כחבר מועצה לצידו ההחלטה שלי הייתה סופית מסיבות אישיות בלבד".


ש. אתה תסייע לש"ס בבחירות?


"איזון שאלה אני כבר מסייע. היחסים שלי עם הציבור הכללי בעיר רחבים מאוד. מקור המשפחה העניפה, חברים וכפעיל חברתי ואני ביחד עם אבי אמסלם מנהלים את יום הבחירות עם כל ההכנות הנדרשות לכך".


ש. כמה מנדטים אתה מעריך תקבלו למועצת העיר?


"שומרים על הקיים 4 מנדטים ונעבוד קשה על עוד מנדטים. לדעתי צריך לעבוד קשה שלא נתאכזב שלא קבלנו את המנדט השביעי"


ש. תחזור פעם לפוליטיקה?


"לא יצאתי מהפוליטיקה. את זמני תורם בדרך אחרת לציבור תחת תנועת ש"ס".


ש. איך אתה מסכם 5 שנים במועצת העיר? נהנית למדת משהו שלא ידעת?
"לסכם חמש שנים צריך יותר מראיון אחד אבל שמח  שנפלה בחלקי הזכות משמיים לשמש ולהיות ממונה על תיקים חברתיים חשובים מאוד שנמצאים בשולי החברה, למדתי המון מהציבור ומנבחרי המועצה ומעובדי העירייה".


סיכום פעילותו במועצת העיר של עו"ד' בן סימון ניתן לגלות מדבירה של מנכ"ל הרשות, סימונה מורלי שעבדה במוד אליו ב5 השנים האחרונות:

במהלך כהונתו התרחבו ומוסדו מענים לאוכלוסיות ההורים,אנשי מקצוע נוער , ילדים, וטף.
במישור הטיפולי המענים האמבולטורים בכללם האישפוזית והמתדון ומאור זוכים להכרה ארצית , ומוסד מודל של דלת לדלת , מעבר מיחידה טיפולית למרכז קהילתי.
בתחום הנוער- פותחו מודלים של העסקת בני נוער בכלל המיגזרים !
של העצמה , וחזרה לאפיק הנורמטיבי - אלפי בני נוער קיבלו המענה - צילום - משקפים ורודים ,נוף ישראלי - גינון , בשבילי אשדוד - תיירות , משאלה חוויתית ועוד
עולים- הנוגדן כלל המענים בשפות השונות מותאמות תרבות:עולי אתיופיה , רוסיה , צרפת
וכן הותאמו המענים למיגזר החרדי.
תחום מניעת אלימות - מוסדו פרויקטים עתירי נוער וילדים כשהמטרה - מניעת שוטטות ומניעת אלימות,
הפעלת בן הזמנים בחופשים , ערכים ונהנים אחהצ, מועדוני נוער , עונג שבת , המישמר, רשת ביטחון- למניעת אלימות ברשת , מוגנות חברתית - ביסודי ועל יסודי .
הורים - מרכז להורות משמעותית קפץ מדרגה תוך הכרה ארצית בזירה הפוליטתמ, אקדמית וקהילתית.
המענה ניתן לכלל האוכלוסיות והמיגזרים בעיר
שרות אזרחי - אשדוד בראשותו של מאיר מהווה מודל ארצי , לראיה ב8/10 נקבל עיר מצטיינת מטעם השר לביטחון פנים.
עוד מאיר מקדם , מעודד ונותן רוח גבית לעשיה מאתגרת , מורכבת ובעלת אופי חינוכי מניעתי והסברתי . תודות ממני , עובדי הרשות ותושבי העיר על פעילות , יוזמה , רצון ונתינה אין סופית יוצאת דופן.
בהצלחה בדרך!