ashdod10 logo

השנה של קים

קים אטדגי שחגגה בשבוע שעבר יום הולדת 23, והגיעה לחצי הגמר בתוכנית של אביב גפן ואייל גולן מסכמת את שנת תשע״ח, עם הפנים לשנת תשע״ט. על ההצעה של אייל גולן להופיע להחתים אותה ב״ליאם הפקות״. כל הזמן אנשים אומרים לי ׳את גל גדות הבאה׳ רק בתחום המוסיקה׳״
דינה שרביט | חמישי, 06 ספטמבר 2018 09:01
השנה של קים צילום: ניר בן חמו

קים אטדגי חגגה ביום שישי האחרון את יום הולדתה ה-23 ומבחינתה זו הייתה יום הולדת שונה במיוחד. היא הספיקה להגיע לחצי הגמר בתוכנית של אייל גולן ואביב גפן ומסכמת ״הייתה לי חצי שנה שמלאה בלחץ, חלומות, מחשבות, תקוות, ספקות על מה יהיה ואם יהיה ואם הקהל בכלל יאהב את מה שאני מייצגת. למבחני התוכנית הראשונים בכלל וכמעט לא רציתי להגיע, המלהקת קבעה איתי לפחות 10 מועדים אך תמיד מצאתי לעצמי סיבה לא להגיע.

האהבה בחוץ והפרגון מהאנשים רק נותנים לי כוח ורצון ליצור עוד ולתת להם מוזיקה טובה יותר מבלי לאכזב אותם. תמיד הייתי בטוחה שהיצירה זורמת לי בדם ואין ממה לברוח, אבל כל כך הופתעתי לקבל את ההתלהבות של אנשים והציפייה שלהם שאשחרר כבר את השירים שלי.. רוב ההודעות שאני מקבלת זה ׳את חו"ל לגמריי׳, ׳מחכה שתוציאי כבר את השירים שלך׳, ׳מתי את מופיעה? אנחנו שם׳ ו׳את גל גדות הבאה׳ רק בתחום המוסיקה׳. באמת שהפרגון הזה נותן לי כוח״.

כמו תמיד המילה שמובילה אותי בתקופה האחרונה בחיי זו "תודה" כי הדרך שעברתי לא פחות חשובה לי מהזכייה בתחרות. אנשי הפקה ב׳טדי׳ גרמו לי לחוות את החוויה בצורה הטובה ביותר ותמיד הייתי עם חיוך מרוח על הפנים, המתמודדים היו המשפחה השנייה שלי, האחים הקטנים שלי, כי רובם שם היו קטנים ממני ב 5-6 שנים״.

08607468457357

בחיים לא ישכח את הימים בהם ישבתי עם עצמי בחדר כותבת חומרים בתקווה שיום אחד זה יגיע ללבם של המונים. כבר 5 שנים שאני יושבת באולפנים מנסה שיתופי פעולה,לומדת, צוברת כלים ומנסה שאחד החומרים שלי יעיר את תשומת ליבו של מישהו. הראשונה שתמיד האזינה לחומרים שלי זו היתה חברתי הטובה והמיוחדת נילי, היא היתה המעריצה הראשונה שלי והאמינה בי בצורה בלתי רגילה, עד כדי כך ששרה כל היום בבית את השירים שלי ואמא שלה היתה מבקשת ממני שתשתוק. יש משפט של נילי שבחיים לא אשכח ״ואי קימי של מי השיר הזה? ....(מזמזמת לי שיר שלי) שכחתי איפה שמעתי אותו" וכמובן שישר צחקתי וחבקתי אותה מרוב התלהבות על התרחיש.

בפרק חצי הגמר כמו שראיתם, קבלתי הצעה בשידור מאייל גולן שאהיה חתומה אצלו ב"ליאם הפקות”, אני לא יכולה להסביר לכם את רמת ההתרגשות שפרצה בי. לא ידעתי אם לבכות מאושר או מזה שלא הגעתי לגמר. אייל בן אדם מדהים באמת שאני לא מופתעת על אך זה שהוא שומר על קהל מעריצים כל כך נאמן ואוהב לאורך זמן. יש לי המון מה ללמוד ממנו, אפילו המשפחות היו בהלם כשפגשו אותו והבינו עד כמה בן אדם טוב הוא. אייל תמיד הקשיב לי וגם כשהציע לי את דעתו לגבי בחירת שירים, תמיד היתה לו חשובה דעתי ושיעלה עם הכי בטחון שיש. אייל תמיד האמין בי ולא נתן לי לפספס את זה , הוא שלח אותי לדו קרב פעמים ברצף עם המתמודד החזק ביותר של אביב "נועם בתן" והיה לי ספק גדול מאוד אם ינצח מולו״.

חולמת לשחרר להיטים בכל רחבי העולם

בסתכלות על העתיד כמובן שאלבום זה תמיד הטייטל, אבל אני רוצה לחלום מעבר. אני רוצה להאמין שתהיה לי את הזכות להביא מוזיקה בנלאומית שתצא מהארץ , לשחרר להיטים לכל רחבי העולם, לכתוב לזמרים וזמרות ושיראו בי כיוצרת ולא רק כזמרת ופרפורמרי.

בסופו של יום, מקווה שהקהל שאהב את השירים ואת מה שהבאתי, יחכה לי ויהיה טיפה סובלני כי אני ממש מתרגשת לעבוד על החומרים ולשחרר אותם כי הכל בשבילם״.