ashdod10 logo

טיפים לבחירת צלם לאירוע

צוות ״פריים טיים״ בהנהלת מוטי ושרית ינקו מתמחים בצילומים. מצילומי אירועי חתונות בר/בת מצווה ועד לצילומי הבוקים האומנותיים – טראש דה דרס, צילומי ניו בורן, קיק סמאש ועוד. צוות ״פריים טיים״ מנציחים את זיכרון הרגעים המיוחדים באיכות מקצועית יחס אישי והרבה אומנות וחדשנות. ריאיון קצר עם בעלי ״פריים טיים״, שרית ינקו.
מערכת האתר | חמישי, 26 יולי 2018 07:33

במשפט קצר, מדוע יש להשקיע בתיעוד האירוע?

״הארוע שלך זה ההשקעה, המזכרת והחוויה שלך. לא תרצו לחזור אליו גם לאחר שיסתיים?״.

מי לדעתך נחשב לצלם טוב?

צלם טוב הינו צלם שיודע לצלם נכון בתנאים מתאימים כדי להבליט את המצולם במקסימום הניתן. תאורה נכונה לביטול צל מיותר או למנוע תמונה שרופה קומפוזיציה מתאימה, לצלם אותך מהזווית המחמיאה ולתת תשומת לב לכל מה שמוציא אותך הכי טוב ונכון. צלם טוב הוא זה שנותן יחס אישי שזה כמובן מעבר למקצועיות. חשוב שהליווי יהיה נעים ולא מלחיץ וגם הציוד והטכנולוגיה חייבים להוביל. המוצרים חייבים להיות איכותיים כדי ליהנות מהם לתמיד, וכמובן חלק מהחבילה של להיות צלם טוב זה היצירתיות והאמנותיות שיש בך.״

איך מגיעים לצלם טוב?

״ניתן להגיע לצלם טוב דרך חוויה מאירוע שראית אותו וחווית איתו, או מיום ליווי חתן כלה שבו התחככת עם הצלם , בבוק שעשה למשפחה, וכמובן מהמלצות מבני משפחה וחברים טובים, שחוו את הצלם באירוע הפרטי שלהם והיו מרוצים״.

צילומי בוק מקצועיים לכל אירוע וגיל

אין כמו בוק צילומים מקצועי בשביל לשמור על תקופות יפות למזכרת ולנצור בזיכרון רגעים מיוחדים. בשנים האחרונות טרנד הבוקים צובר תאוצה רבה, זה מתחיל עוד מהבטן בצילומי היריון פוטוגניים שמתבצעים בטבע או בסטודיו, ממשיך לצילומי "ניו בורן" מתוקים כשהרך הנולד רק בן כמה ימים ולאחר מכן מגיע לצילומי "קייק סמאש" שנערכים לכבוד יום הולדת שנה. כעבור מספר שנים, כשהילד מגיע לגיל מצוות עורכים בוק צילומים נוסף ורגע לפני הכניסה אל החופה משתגעים בצילומי טראש דה דרס.

30866060

ניו בורן

את צילומי הניו בורן נהוג לבצע עד גיל חודש ולערוך בסטודיו סגור (בעיקר בשל תנאי מזג האוויר) עם צלם מקצועי שידע כיצד להפיק תמונות מתוקות וייחודיות מתינוק שרק עתה נולד בבטיחות ובאחריות. צילומים אלו לוקחים בדרך כלל מספר שעות משום שהם מתקיימים ברוגע מבלי להפריע לשנתו של התינוק. את הצילומים עורכים כשהתינוק עירום ולגופו אביזרי לבוש מיוחדים על רקעים צבעוניים שמעצימים את החוויה להורים ואת המזכרת שנשארת לכל החיים.

שוחחנו עם שרית ינקו מסטודיו פריים טיים שסיפרה לנו שיום צילומים הוא חוויה מיוחדת לכל המשפחה וחשוב להגיע אליו בכיף ובשמחה, היא הדגישה לנו כי חשוב מאוד לתאם את שעות הצילומים ביחס לשעות השינה שהילד רגיל אליהן, לדאוג שהוא יאכל בזמן ויהיה רגוע.

קייק סמאש

צילומי הקייק סמאש הם דרך מתוקה במיוחד לציין את יום ההולדת הראשון של הילד/ה. מדובר בצילומי בוק במהלכם מפרק הילד עוגה מקושטת וטעימה. את הצילומים הללו ניתן לערוך בסטודיו או בטבע, כשהילד לבוש בבגדים מדליקים, עם אביזרים תואמים. אל הרקע ניתן להוסיף בלונים וקישוטים שיוסיפו לאווירת יום ההולדת.

הורים רבים הנוהגים לצלם ניו בורן ממשיכים במסורת ומצלמים למזכרת את הילד גם בגיל שנה. זוהי חוויה מגבשת למשפחה כולה המצטרפת לצילומים ומזכרת מיוחדת שנשארת לשנים.

שרית מסטודיו פריים טיים מוסיפה כי בצילומים לגיל שנה חשוב להבין שלילד יש כבר אופי ורצונות משלו וחשוב מאוד לזרום עם מה שהוא מסכים לעשות על מנת שיהיה במצב רוח טוב ולא יאבד את הסבלנות.

בוק בר/בת מצווה

בין אם עושים אירוע גדול או לא, על בוק לכבוד ההגעה לגיל המצוות – לא מוותרים. זוהי בדיוק התקופה בה עוברים הילדים לגיל בגרות ומשתנים בכל המובנים.

שרית מסטודיו פריים טיים ממליצה לבצע את הצילומים בטבע במספר לוקיישנים ולהביא מספר הופעות לבוש על מנת ליצור תמונות עם צבעוניות מגוונת. גם פה היא ממליצה להתחשב ברצונות של המצולם וגם אם הילד/ה פחות אוהבים לחייך זה בסדר. אל הצילומים הללו היא ממליצה להגיע יחד עם ההורים והאחים על מנת ליצור את הדינמיקה המשפחתית שנותנת תמונות ספונטניות של שמחה וצחוק.

Primetime 0073

Trash the Dress

זהו יום הצילומים המשוגע ביותר, הוא מיועד לחתן וכלה שרוצים להשתגע וליצור בוק צילומים מיוחד וצבעוני. בני הזוג מתלבשים כמו ביום החתונה ועוברים יום שלם של צילומים לבחירתם, הם עוברים יחד עם צוות הצילום בין מספר לוקיישנים ובכל פעם בעזרת אביזרים שונים יוצרים סט תמונות מיוחדות. זה יכול להיות בים או בשדה הפתוח, בעזרת צבעי גואש או חולות צבעוניים. העיקר שיהיה צבעוני ושמח.

שרית מסטודיו פריים טיים ממליצה להתחיל את יום הצילומים מוקדם בבוקר ולא לאחר כדי לא לפספס את שעות האור וכמובן את השקיעה. היא מוסיפה ואומרת שכל העניין של הצילומים האלו הוא להשתגע ומכיוון שזו חוויה לכל החיים צריך פשוט ליהנות!

יש לכם שאלות נוספות או אירוע בקרוב, אתם מוזמנים להתקשר לשרית מצוות ״פריים טיים״ בטל׳. 08-8544768, 054-4225737