ashdod10 logo

הספונסר החדש של עירוני אשדוד

מערכת האתר | חמישי, 21 יוני 2018 13:58

פריחה רוצה לפרגן לבעלים של נדל״ן האושר רפאל מזור שהצטרף באחרונה כספונסר בקבוצת עירוני אשדוד. מזור, שחי ונושם כדורגל החליט לאמץ את קבוצת הנערים של המועדון בשאיפה שיגיעו לרמות הגבוהות.

מי שפוגש את חבר הוועד לשבער בנמל אשדוד, מישל ביטון שיגיד לו מזל טוב. ביטון חגג ביום שלישי האחרון באולמי ׳בלה וידה׳ המפוארים את מסיבת זבד הבת שנויה הוא שמה בישראל. אגב, למישל שני בנים גדולים מנישואין קודמים‫. פריחה גם שמעה שביטון עשה השבוע מהלך פוליטי כשהצטרף לתמיכה בשמעון ‫(סניה‫) כצנלסון לראשות העיר אשדוד. כ‫-500 המוזמנים שהגיעו לזבד הבת שמעו על ההחלטה הזו ורבים תמכו בו והודיעו לו כי יסייעו לו בתמיכה בכצנלסון. פריחה מזכירה כי רק בשבוע שעבר הצטרף לכצנלסון‫, יעקב שטרית‫, שחיזק משמעותית את המטה שלו. פריחה חושבת שכצנסלון עשוי להפתיע בקצב הזה‫.

6969578648467

‫(צילום‫: ״גרין הפקות״‫)

פריחה שמעה את הדברים שאמרה חברת המועצה, הלן גלבר המתמודדת לראשות העיר בהקלטות כנגד החרדים ולא מבינה על מה המהומה. פריחה חושבת שגלבר צודקת בדבריה כנגד החרדים שאוהבים כסף, קרקעות וכוח. לא ברור מה הבעייה. זה נכון נכון וגלבר צודקת מאוד ובכלל גלבר לזכותה ייאמר תמיד אמרה מה שעל ליבה בניגוד לאחרים שאצלם אחד בפה ואחד בלב. האם מה שאמרה על החרדים יעזור לה או יזיק לה בבחירות‫? פריחה לא יודעת‫. היא רק יודעת שחשוב לכולם להגיד מה שיש על ליבם ולא להסתיר‫...

5459684

פריחה שמעה כי ענבל ,בת 8.5, לומדת בבית ספר 'גאולים' באשדוד, הבת של יונית ואמנון כהן (44), הופיעה בשישי האחרון עם אביה איש המחשבים והזמר במרכז המסחרי ברובע ב' במסגרת המיזם 'באים בטוב' והצליחה לגנוב את לב הקהל במיוחד עם השיר 'מתנות קטנות'. אמנון כהן ,יוצר אשדודי המופיע בעיקר בפאבים ברחבי הארץ כתב והלחין בתקופת שרותו הצבאי את "במרחק של נגיעה" - השיר עבר גלגולים רבים. השיר נחל הצלחה רבה במקומות בהם הושמע ובקרוב תוכלו כולם להאזין לו ברדיו ביום שישי. פריחה מחכה לשמוע‫.

9766545

בלשכת מפקד גלי צה"ל נרשמה השבוע פגישת פגישה אשדודית. יו"ר הסתדרות עובדי הבניין והעץ, יצחק מויאל נפגש בלשכתו של מפקד גלי צה"ל שמעון אלקבץ. אלקבץ ערך סיור מרתק למויאל שהתרשם מאוד מפעילות התחנות גלי צה"ל וגלגל"צ. פריחה מזכירה שבעבר מויאל הגיש תכנית רדיו ברדיו דרום תחת ניהוטלו של אלקבץ ויש לו רקורד רדיופוני‫.

IMG 20180615 WA0085

פריחה רוצה לספר לכם על שירן גבאי שסיימה השבוע בהצלחה את לימודי הרפואה שלה באוניברסיטת תל אביב. גבאי שימשה כיו"ר תא סטודנטים בפקולטה לרפואה באוניברסיטת תל אביב.

שירן למדה בבית הסר היסודי 'צפרירים'. תיכון מקיף ו' ובצבא היא שירתה בחיל הרפואה כמפקדת בית ספר לחובשים בבה"ד 10 . 7 שנים למדה רפואה ואת ההתמחות שלה הכללית עשתה בבית החולים 'ברזילי' באשקלון. את ההתמחות שלה בכירורגיה היא תעשה בבית החולים 'תל השומר'.

115525

האב מאיר גבאי סיפר בהתרגשות: "אני גאה בבתי. זו גאווה גדולה ואני מאחל לכל עם ישראל שיהיו כך גאים בילדיהם. רוצה לפרגן גם לשתי הבנות הנוספות שלי, שני, שסיימה תואר באפנה ב"שנקר" ונופר שהחלה שנה שלישית כלכלה באוניברסיטת העברית _ירושלים. יש לי נחת מכל השלוש בנות. והכל בזכות האמא סילבי‫, הכל בזכותה. אני הייתי ברקע". פריחה חושבת שתמיד זה בזכות הנשים

 

הוסף תגובה

תגובות לא ראויות תוך שימוש בביטויים העולים כדי לשון הרע יימחקו מהאתר.