ashdod10 logo

האשדודי שכיכב אצל אופירה וברקוביץ'

מערכת האתר | חמישי, 14 יוני 2018 01:21

פריחה רוצה לספר לכם כי במסגרת תכנית טלוויזיה בערוץ 11 בת 5 דקות על אוסף הדיסקים הנדיר של בוי ג'ורג', רואיין שמוליק שמטפח כבר 35 שני את האוסף. שמוליק בין היתר גם מנהל את דף המעריצים הישראלי של בוי ג'ורג' בפייסבוק. צוות ההפקה של התכנית הגיע ליום צילומים באשדוד, שנערכו בביתו של שמוליק ובמוזיאון לתרבות הפלישיתים, שם מוצג בימים אלה אוסף הדיסקים הנדיר, במסגרת תערוכת האוספים. פריחה מחכה ליום שני הקרוב בשעה 18:00 למפגש המעריצים הארצי של בוי ג'ורג' בתערוכת האוספים באשדוד.

Screen Shot 2018 06 13 at 7.55.41 AM

פריחה שמעה כי מיטל תמיר, מנהלת שירות וחווית המטופל בבית החולים אסותא אשדוד, ילדה השבוע את ילדה השלישי בניתוח קיסרי בבית החולים. במהלך ההריון נחשפה מיטל לשיטת הרפייה והפגת מתחים, שמקובלת בחדרי ניתוח בבתי חולים מובילים, בארה״ב. שיטה זו, דוגלת בשימוש במוסיקה, תנועה וריקוד משותף ליולדת ולצוות המנתח. מיטל בחרה בשיר I got this feeling inside my bones של ג׳סטין טימברלייק ורקדה עם הצוות שכלל את מנהל חדרי לידה ומחלקת יולדות, ד״ר יוסי טובבין, מנהלת מרפאת אם ועובר, ד״ר רוזן, אח אחראי חדרי ניתוח ומנהל תפעול, צפריר אשל, מפקחת חטיבת ילדים ומיילדות, חנה קסטן

WhatsApp Image 2018 06 12 at 13.45.20

פריחה שמעה כי השבוע קיים חיל האוויר את המיזם החיילי "מאווירים את זה הלאה" לרגל חגיגות ה-70 לחיל. במסגרת המיזם מארח חיל האוויר בבסיסיו כ-1,000 מורים מבתי ספר תיכוניים בכל רחבי הארץ. במסגרת זו, כ-12 מורים מאשדוד ביקרו היום בבסיס חצור. במהלך היום הם קיבלו סקירה ביטחונית מפי מפקדי הבסיסים, סיירו בטייסות וקיימו מעגלי שיח פתוח 'מורים ומפקדים'.

JRTJHDRGHD

פריחה לא האמינה למראה עיניה. מחירי הגלידה של חברת ״ריאו״ בשתי הרשתות מזון הגדולות של החרדים באשדוד: בסופר ״אושר עד״ המחיר ירד ל‫2.90 שקלים ליחידה ואילו בסופר ״יש״ החליטו להוריד את המחיר לחצי שקל. פריחה קוראת לאוהדי הגלידה רוצו לקנות‫.

WhatsApp Image 2018 06 12 at 19.52.07

WhatsApp Image 2018 06 12 at 19.52.08

ראש עיריית אשדוד יחיאל לסרי הגיע השבוע ליריד הספר במסגרת חג הספר שיתקיים באשדוד, התעניין בדוכנים ואף רכש לעצמו מספר ספרים. פריחה שהייתה סקרנית איזה ספרים הוא קנה וגילתה שהוא רכש את הספרים הבאים: 'ארבע ההסכמות' של דון מיגל , 'שיג ושיח' של הרב יונתן זקס, 'מסתורי המספרים' של מרכוס דו סטוי ו'הקשר המתמטי של צבי ארטשטיין‫.

IMG 20180612 WA0016

פריחה שמעה כי באחרונה חזר יו"ר הסתדרות הבניין והעץ יצחק מויאל מאשדוד‫, מביקור עבודה בברלין שם התקיים כנס בינלואמי לעובדי הבניין. בעקבות בעיית הפליטים באירופה, הזמין היועץ לענייני תעסוקה בממשלת גרמניה את מויאל כדי לקבל ממנו עצות כיצד ניתן לשפר ולייעל את עניין העסקת הפליטים ויחסי העבודה מולם. פריחה חושבת שמויאל עושה עבוןדה טובה בתחום תנאי העסקת העובדים בארץ, וכעת גם בחו"ל

23857976

זמר האופרה האגדי, חוזה קרראס הופיע ביום רביעי השבוע במשכן לאמנויות הבמה במסגרת בפסטיבל מדיטרנה אשדוד, שם הופיע בליווי התזמורת הסימפונית ירושלים, בניצוחו של דיוויד חימנס. קרראס אירח את זמרת האופרה הישראלית דניאלה לוגסי. פריחה שמעה שהיה מדהים.

LY G8840

(צילום: גיל לוי, לדוד אסייג)

אחרי ששב מטיול בסקנדינביה חוזר אבי עמר דובר איחוד הצלה בחכיש לשגרה ישירות לקורס מוקדן מתקדם. פריחה בטוחה שיצליח

FB IMG 1528704545850

פריחה צפתה בהועתו של יו"ר ועד נמל אשדוד לשעבר, אלון חסן‫, בתכנית של שחקן הכדורגל בדימוס והשדרן אייל ברקוביץ ואופירה אסייג‫. ברקוביץ ציין במהלך הראיון: "לפני שבאת לתוכנית אמרו לי שאלון חסן מגיע ופחדתי. ועכשיו, אתה יושב לידי ואתה חמוד". הרקע לראיון היה הזיכוי של חסן בבית המשפט. חסן דיבר על הזיכוי, טען שתפרו לו תיק וסירב להשיב מי ניסה להפיל אותו. הוא סיפר על הרצון לשוב לנמל. ושבעוד 4 שנים יהיה יו"ר ההסתדרות והשיב לשאלת ברקוביץ כי מעולם לא הכניס קרובי משפחה או חברים לנמל. פריחה הייתה במבוכה מהתשובה‫.75356776

פריחה שמעה כי תזמורת הנוער של אקדמא באשדוד תצא לייצג את ישראל בחודש יולי הקרוב באוסטריה, במסגרת בפסטיבלים בינלאומיים לתזמורות ומקהלות נוער. פריחה בטוחה שהם עוד יכבשו את העולם כולו בצלילים, הרמוניות והופעות בניצוחו של זוריק אקשטיין.

IMG 0028

צילום: פוש אפ גירלס

פריחה שמעה כי אווירת חג שררה בסוף השבוע. עשרות מבכירי עיריית אשדוד ובראשם ראש העיר הד"ר יחיאל לסרי והמנכ"ל אילן בן עדי הגיעו למאהל הזמני שהוקם לכבוד טקס הנחת אבן הפינה למכללה האקדמית להנדסה באשדוד כחלק מהקריה האקדמית אשדוד. לסרי הודה לפרופ' חדד על התרומה העצומה שלו להקמת הקריה האקדמית החדשה באשדוד והתחייב כי מדובר בצעד ראשון בדרך להקמתה של אוניברסיטת אשדוד כחלק מהקריה האקדמית כולה.

765432673456

 

הוסף תגובה

תגובות לא ראויות תוך שימוש בביטויים העולים כדי לשון הרע יימחקו מהאתר.