ashdod10 logo

כל חגיגות המימונה באשדוד

מערכת האתר | שישי, 13 אפריל 2018 02:11

פריחה שמעה כי נועם גרשוני, שיהיה בין מדליקי המשואות בטקס פתיחת אירועי יום העצמאות ה-70 לישראל בהר הרצל , הוא טייס שנפצע קשה ולאחר שיקום מפליא כנכה הפך לאלוף עולם ב

ספורטאי הפאראלימפי. ריחה שמעה כי הוא הגיע השבוע להרצאה לפני אולם מלא במרכז קהילתי 'חרצית' באשדוד וזכה לתשואות סוערות‫.

 TP 2311 Medium

בין קומץ האוהדים הירוקים מעיר הכרמל שהגיעו למשחק התחתית בין מכבי חיפה ומ.ס. אשדוד, נכח גם ג'קי בן זקן, שהשתחרר מהכלא בערב החג רווה נחת מהניצחון האשדודי. האוהד מספר 1 של מכבי חיפה ג'ורג' וסילי, הניף שלט ובו נכתב "לג'קי בן זקן היקר, ברוך שובך חג חירות ומימונה שמח שיהיה לך. ואכן זה היה חג שמח מאוד לאשדודים שניצחו וחג עצוב במיוחד לירוקים. פריחה אומרת... קדימה הפועל! מי שהיתה מאושרת מהשחרור של בן זקן ומהניצחון האשדודי היא בריז׳יט דוקהן שהצטלמה עם וסילי והשלט.

74422676

מימונה נוספת התקיימה בביתו של עובד נמל אשדוד יורם סויסה ורעייתו אורית המתגוררים בגן יבנה. אורח הכבוד: ראש הממשלה ביבי ורעייתו שרה‫. סויסה אמר לאורחים: ״אם הייתי מספר ליורם, הילד הקטן, שגדל בשכונה באשדוד, שהוא יגשים את חלומותיו שאת חלקם הגשים במסגרת שליחותו הציבורית, שגם את חלומו הגדול שלו לארח את ראש הממשלה ורעייתו בביתנו, לבטח הוא לא היה מאמין בי״. נתניהו מצידו אמר: "אתם מבטאים תמיכה אדירה בי, בשרה, בתנועה שלנו ובמדינה שלנו. המדינה שלנו היא פלא. היום כולם רואים את זה. היא מדינה מחוזרת, מעצמות ויבשות - ולא רק בגלל המופלטות הנפלאות”‫. אמת.

957557373

(צילומים: שי אסייג)

פריחה לא ראתה מימונה כמו שראתה באוניית "גולדן איריס" בחג השני בשיט לקפריסין. במוצאיש חגגו על האונייה מימונה מדהימה כאשר צוותי עובדים מהפליליפנים הכינו את המופלטות ואת הקוסקוס ודברי המתיקה. פריחה הופתעה עוד יותר כשהחוגגים החלו לרקוד עם כפתנים ומוסיקה מרוקאית כל זה היה בהשגחה כשרה של משגיח צמוד.

8648536426234

573526248

ערב המימונה באשדוד הביא לעיר כל מיני סלב ופוליטיקאים‫. כך למשל בבית משפחת בן זקן. אורחת הכבוד הייתה שרת התרבות מירי רגב ושרים אחרים וחברי כנסת. בן המשפחה משה בן זקן משמש יועץ של השרה רגב. השרים שהגיעו לאכול מופלטות: שר התיירות יריב לוין, השר להגנת הסביבה, שר התקשורת איוב קרא חברי הכנסת : נאווה בוקר, ענת ברקו , ראש עיריית אשדוד יחיאל לסרי ואיריס נפתלי יו"ר וועד עובדי עיריית אשדוד.

FB IMG 1523279353428

FB IMG 1523279356207

Screenshot 20180409 154407

בבית משפחת אברהמי ברובע יא’‫, נערכה מימונה נוספת התארח שר הביטחון אביגדור ליברמן, השרה סופה לנדבר‫, יו״ר ארגון זק״א משי זהב‫, סניה כצנלסון ואורח מפתיע, ראש עיריית אשדוד יחיאל לסרי ורעייתו עירית.

DSC 5230

אם חיפשתם במהלך ליל הסדר וחול המועד את יועץ התקשרות של ראש העירייה יחיאל לסרי, שמואל דוד ולא מצאתם, אז הסיבה היא שדוד החליט לנצל את חופשת חול המועד פסח בתיאלנד. הוא ארז את האשה רווית והתאומות והארבעה המריאו להם לבטן גב אי שם בחופי תאילנד. פריה שמעה כי דוד ומשפחתו עשו את הסדר בקוסומוי בבית חב"ד

שמואל דוד בתאילנד עם התאומות

הוסף תגובה

תגובות לא ראויות תוך שימוש בביטויים העולים כדי לשון הרע יימחקו מהאתר.