ashdod10 logo

שמעון אלקבץ חיתן את הבן

מערכת האתר | חמישי, 22 מרס 2018 01:20

פריחה שמעה שסדנאות הבישול של ריקי סויסה, מי שהתמודדה בתחרות מאסטר שף, ואשתו של איש העסקים דודו סויסה, תופסות תאוצה וכל נשות הסלבס נוהרות לאחוזה של השפית במושב עשרת, שם הן לומדות את רזי הבישול מהמאסטרית. פריחה פגשה שם השבוע את אשתו של שמוליק סיבוני, אשתו של אייל רביד מבעלי ויקטורי, ואשתו של חיים אברג׳יל הבעלים של מסעדת ״רטטוי״.

973632895

פריחה שמעה כי גמלאי 'אדמה אגן' במועדון הגמלאים שבמתנ"ס 'חרצית' ועברו שם סדנה ואימון להגנה עצמית עם מתן בוכנר, מדריך קרב מגע מוסמך. הסדנא כללה הרצאה חווייתית עם כלים פיזיים, פרקטיים וקלים להכנה ושימוש, וכמובן גם כלים נפשיים לחיזוק הביטחון העצמי. במסגרת הסדנא, הגמלאים רכשו ידע מציל חיים בהגנה עצמית וגם למדו לנטרל תוקף ללא יצירת נזק. הגמלאים ציינו כי התרגול וההתנסות גרמה להם להיות "מחוזקים" ומלאי ביטחון עצמי‫.

0785833576

פריחה שמעה כי ראש עיריית אשדוד יחיאל לסרי עמד בדבריו בטקס הרמת כוסית לעובדי החברה למתנסים על תפקידם של עובדי החברה בגידול המשמעותי בשירותי תרבות ויזמות חברתית למען הקהילה. לברכות הצטרפו בוריס גיטרמן- יו"ר דירקטוריון החברה וסגן ראש העיר, אורן טואיל- מנכ"ל החברה ומאיר גבאי יו"ר וועד העובדים.

074476586

DAN 9229 Medium

9574773

​צילום: דניאל הרלב

פריחה שמעה כי שרת העלייה והקליטה, סופה לנדבר ביקרה השבוע בבית החולים "אסותא" באשדוד מייד לאחר שהתפנתה מהדרמה בכנסת. הביקור התקיים ביום חמישי ה- 15.3.18. השרה לנדבר עברה בין המחלקות השונות בבית החולים, פגשה במטופלים ובני משפחתם ושמעה מהם על התרשמותם מהטיפול בבית החולים. השרה לנדבר הביעה את התפעלותה מקצב הגדילה וההתפתחות של בית החולים. במהלך סיורה עברה השרה בדיקת עיניים על ידי ד”ר נטליה קובליק, מנהלת מרפאת קטרקט וגלאוקומה בבית החולים

5794226

השבוע הסתיים בצה"ל קורס התכנות היוקרתי בבסמ"ח, בית הספר למקצועות המחשב וההגנה בסייבר. פריחה שמעה כי בין המסיימים: טוראי דוב בורודה (20) וטוראי דנה סולטן (19), תושבי העיר אשדוד. דוב למד בתיכון מקיף ה' במגמת אלקטרוניקה ובוגר התכנית פעמי עתידים, עשה יג'-יד' וחצי תואר בהנדסה ודנה בוגרת מקיף ו', במגמות מחשבים ופיזיקה פריחה מאחלת להם בהצלחה בתפקיד‫.

95524426

‫(צילום‫: דובר צה״ל‫)

פריחה רוצה לאחל מזל טוב לגיא ואנסטסיה שנישאו השבוע באולמי "סילבר" בהשתתפות עשרות אנשי תקשורת מקול ישראל גל"צ ערוץ 2 ועוד. הסיבה. החתן, גיא הוא בנו של מפקד גלי צה"ל שמעון אלקבץ מאשדוד. לצד בכירי ׳כאן 11׳ רדיו וטלוויזיה ישבו בכירי גלי צה"ל ובכירי תקשורת נוספים. אלקבץ‫, בטרם התמנה למפקד גלי צה”ל‫, שימש עורך הראשי של רשות השידור. רשימה חלקית של באי האירוע המתוקשר: דובר צה"ל לשעבר אבי בניהו, אריה גולן מגיש ברשת ב', אמנון רבי בעלי חברת "קסטינה תקשורת", יעקב ברדוגו וירון וילנסקי שדרנים בגל"צ, הדס שטייף כתבת פלילים של גלי צה"ל, ומיודענו ז'וז'ו אבוטבול וכתבים ושדרנים רבים. פריחה מאחלת לזוג ולמשפחת אלקבץ מזל טוב

WhatsApp Image 2018 03 21 at 09.26.10

976864846

פריחה רוצה לספר לכם על מעשה טוב ומרגש של תלמידי מקיף ג' משכבה י' שאספו כסף ורכשו צעצוים ודברי מתיקה התחפשו ועברו במחלקת ילדים בבית החולים "אסותא" חילקו להם את הצעצועים שימחו והצחיקו אותם. פריחה ושבת שזה יפה מאוד מצידם של התלמידים שגם עשו ביקרו חולים וגם שימחו אותם.

296841522

הוסף תגובה

תגובות לא ראויות תוך שימוש בביטויים העולים כדי לשון הרע יימחקו מהאתר.