ashdod10 logo

מי מסתתר מאחורי התחפושת?

מערכת האתר | חמישי, 01 מרס 2018 18:52

בימים אלה מנהלת המשטרה חקירה בעניין וואלה -אלוביץ - חפץ- נתניהו. החשד: מתן הטבות לאלוביץ בעלי בזק במיליארדים תמורת סיקור אוהד באתר החדשות ׳וואלה׳. פריחה מקווה שאין מי שמחקה את השיטה הפלילית והנלוזה הזאת בכלי תקשורת כלשהו באשדוד ואין מי שמסקר את השלטון בצורה עלובה תמורה להטבות. אגב, פריחה שמעה למשל כי החינמון שבשליטתו העבריין ג'קי בן זקן שמלקק לראש העירייה לסרי בוקר ערב ובעבר ליקק לצבי צילקר שהיה ראש עירייה, מוציא גיליון חגיגי ובחינמון הלקקני הזה הם קוראים לו "המותג של הדרום".

BBBB5

מותג עאלק. פריחה חושבת שאין להם מה לחגוג אלא להתבייש על עיתונות זולה ומתחנפת לשלטון, בלי ביקורת ובלי לספר תמיד את האמת. פריחה לא יודעת אם לצחוק או לבכות על 'המותג' שמתלקק לשלטון. 

פריחה מריחה את ההתלהבות של מועמדים לתפקיד ראש עיריית אשדוד. כך למשל אריה ללוש בעבר חבר מועצת עיריית אשדוד, שהיה ברשימתו של לסרי ורצו ביחד ב 98' וגם התמודד לראשות העיר, עושה קולות של מועמד רציני וכאלטרנטיבה לראש העיר הנוכחי לסרי. שמו של ללוש עלה בחודשיים האחרונים כמועמד ראוי לנצח את לסרי ולא מעט עסקנים פוליטיים בחשו בעניין. אגב, גם החרדים מגלים בו עניין. חלק מהם הם מקורביו לשעבר של לסרי שבינם לבינו עבר חתול שמן שחור וגדול. פריחה חושבת שכמה שיותר מועמדים לראשות זה טוב, ויש לא מעט אנשים טובים וראויים להתמודד. פריחה מצפה לבחירות סוערות.

8735724524131

פריחה יצאה לאכול במסעדונת קטנה ברובע א' באשדוד ששייכת למרסלה ונהנתה מאוכל מבושל מדהים ולא יקר בכלל. מרסלה מבשלת בעצמה את האוכל הביתי והטעים ומגישה אותו בהרבה אהבה. למסעדה נכנס ראש עיריית אשדוד לשעבר, צבי צילקר ועורר התלהבות במסעדה. מרסלה לא התאפקה נישקה אותו וביקשה להצטלם איתו

6844531162

פריחה רוצה לספר לכם על השאיפות של מנהל בית ספר ממלכתי דתי "שחר", רמי כהן. בפורים הוא הגיע הגיע מחופש לשר החינוך נפתלי בנט. פריחה חושבת שהוא אכן מכוון גבוה

86732657257

פריחה שמעיה כי שגרירת צרפת בישראל, הלן לה גל ונציגים נוספים משגרירות צרפת, ביקרו בבית החולים אסותא אשדוד ביום חמישי שעבר. פרופסור חיים ביטרמן, מנהל בית החולים, ערך לשגרירה סיור והציג בפניה את המחלקה לרפואה דחופה (מיון), מחלקות האשפוז וחדרי הניתוח. השגרירה העלתה אפשרות לשיתוף פעולה עם צרפת בנושאי מחקר רפואי, התמחויות רופאים ועוד. פריחה מרוצה

DSC 3593

פריחה הופתעה השבוע לראות את צוות הבלשים המובילים במשטרת אשדוד דוד ממן ודביר אלון מחופשים. תחילה חשבה פריחה שהם באמצע מבצע עלום אבל מהר מאוד התברר כי מדובר בתחפושת לפורים במהלך מסיבה של משטרת אשדוד שנערכה ב״אהובת ספן״‫.

97463253

פריחה שצפתה בכתבה על ההפגנה נגד גירוש מבקשי המקלט שהתקיימה בדרום תל אביב‫, ראתה בין האלפים שהגיעו להפגין את הסופר סמי שלום שטרית מאשדוד. שטרית משורר, סופר ומרצה אשדודי מוערך ביותר בארץ ואף בעולם ובין היתר עומד בראש פרוייקטים תרבותיים במשכן לאומנויות הבמה באשדוד. בהפגנה קרא לציבור להיות נגד כל גירוש, גזענות וחורבן. פריחה חושבת שהוא צודק‫.

735426231532

הוסף תגובה

תגובות לא ראויות תוך שימוש בביטויים העולים כדי לשון הרע יימחקו מהאתר.