ashdod10 logo

הגיעה לבאר ולא שתתה ממנה

ביום שני האחרון מ.ס אשדוד הדרימה לבירת הנגב ושם פגשה את אלופת המדינה הפועל באר שבע. למרות משחק נהדר של מ.ס אשדוד, האשדודים השאירו את הנקודות בבאר שבע וספגו הפסד 2:0. גדי קינדה הוצהב וייעדר ממשחק התחתית נגד הפועל רעננה, טום בן זקן לא שותף. במוצ"ש אשדוד תארח את עכו למשחק תחתית
אביחי דלאל | חמישי, 15 פברואר 2018 02:08

מ.ס אשדוד אמנם הפסידה נגד האלופה מבירת הנגב 0:2 משערים של חנן ממן סמוך לירידה להפסקה ושער של פקהארט בדקות הסיום מהנקודה הלבנה, לאחר שג'ראפי הכשיל את מלמד המחליף ברחבה, אבל לפחות היא יכולה להתנחם בעובדה שהיא פשוט שיחקה טוב. האשדודים נראו טוב ואף הרשימו לאורך רוב המשחק אבל בסופו של דבר השאירו את הנקודות בקופה של באר שבע ולמורת רוחם של האשדודים למרות ההתייצבות וההשתפרות של מ.ס אשדוד, היא עדיין מתקשה ללקט נקודות.

טום בן זקן לא שותף במשחק לראשונה תחת הדרכתו של עמיר תורג'מן, גדי קינדה ספג בדקה השביעית את הכרטיס הצהוב התשיעי שלו לעונה ובכך ייעדר ממשחק התחתית נגד הפועל רעננה.

שחקנים מאוכזבים

עמיר תורג'מן אמר בסיום המשחק: "בניגוד להיום שלא לקחנו נקודות, דווקא במשחקים האחרונים כן הצלחנו לצאת עם נקודות ולעלות מעל לקו האדום. כמובן שזה לא מספיק, וזה עוד לא מספיק כדי להישאר בליגה אנחנו נצטרך לעבוד מאוד קשה. כמובן שבאצטדיון ׳טרנר׳ עם פערי האיכות ולמרות שהיינו שווים לפחות שער אחד. אני מאוד מרוצה מהדרך היו משחקים שכן לקחנו נקודות. אנחנו צריכים עוד קצת ללחוץ ועוד קצת לשמור על השער ונגד הקבוצות שבאמת מתחרות איתנו לנצח את המשחקים".

על סגל השחקנים הנוצץ של אשדוד ביחס למיקומה בליגה אמר: "אני מסכים עם זה, אבל זה לא אומר שום דבר, כרגע אנחנו נמצאים שם. יש לנו עוד עבודה בכדי להגיע לחוף מבטחים אני בטוח שגם נעשה את זה. אם זאת, הדרך עוד ארוכה ובמאבקי התחתית לא תמיד הכדורגל או השחקנים בעלי פוטנציאל או שמות הם אלה שנשארים בליגה אלא מי שעובד קשה ונמצא שם עד הסוף ומוכן להקריב את עצמו יישאר. אלה המשחקים שבעצם יהיו לנו בתקופה הקרובה". על המשחק הרך של קבוצתו אמר: "אני לא חושב שהיינו רכים, גם היום לא היינו רכים ובטח לא בתקופה האחרונה, גם במשחק נגד בני יהודה יכולנו לנצח.

גראפי

לא הכדורגל זה מה שמשאיר קבוצות בליגה אלא דווקא יציבות מנטלית, להיות רעים ובמשחק עד הסוף. בהרבה משחקים היינו לא בכולם הצלחנו לקחת שלוש נקודות, יש לנו עוד דרך ארוכה אבל אני בטוח בכמעט מאה אחוז שנישאר בליגה". על ספסלו של טום בן זקן הוסיף: "זה משחק ראשון שהוא לא שיחק, טום הוא שחקן הרכב. היו שיקולים נוספים ולכן החלטתי על יצחק אספה שעשה עבודה טובה. טום הוא אחד עמודי התווך בקבוצה מהרבה סיבות, ההחלטה היא עם הרבה מאוד שיקולים וכולל זה שסוחב איתו ארבעה צהובים ויכול היה להפסיד את המשחק נגד רעננה שזו הליגה שלנו. גם לגדי קינדה ומאוריסיו היה בעיית צהובים אבל לא יכלתי לתת לכולם. גדי שכן שיחק קיבל את הצהוב החמישי ולא ישחק נגד רעננה".

כשנשאל האם אשדוד היא האיכותית מבין הקבוצות שנאבקות על הירידה ענה: "אני יכול להגיד שאנחנו הכי איכותית מביניהן ואני חושב שאנחנו קבוצה טובה. אבל בסוף של דבר זה לא אומר כלום ולא נותן נקודות. גם לשחקנים אני אומר שהמשחק האמיתי הוא על הקרקע במאבקים על הדשא ובאגרסיביות ולא בכדורגל. בסוף מגיע הכדורגל ועד שלא נעשה את הצעדים שצריך בכדי להישאר אז הכדורגל הוא בשלב השני. אנחנו רוצים לשחק כדורגל יפה ונכון ולהביא את השחקנים למקומות הנכונים אבל קודם כל מאבקים ולנצח אותם".

ישפיע על הירידה

מ.ס אשדוד תארח בשבת (מחר) בשעה 18:00 באיצטדיון הי"א את האחרונה בטבלה הפועל עכו ואת שחקנה שמושאל לעכו אוהד רבינוביץ'. בעקבות המיקומים של הקבוצות בטבלה זה יהיה משחק תחתית לוהט שללא ספק עלול להשפיע על הירידה לליגה הלאומית. אשדוד מגיעה למשחק כפייבוריטית בטוחה. וובה בראון יחזור להרכב לאחר שסיים את השעיית הצהובים שלו ונעדר נגד האקסית שלו הפועל באר שבע אליה יחזור בתום העונה.