ashdod10 logo

הזוג הנוצץ באשדוד מפריד כוחות

מערכת האתר | חמישי, 15 פברואר 2018 00:38

הרב הפופולרי ביותר באשדוד, המבוקש באירועים רבים, אירועים של שמחה ולהבדיל באירועי אבל. הרב אבוחצירא הופיע בהלווייתם של יו"ר ועד הנמל לשעבר מישל סרוסי ז"ל ושל חבר הוועד הוותיק בנמל אשדוד, לוי אבוטבול ז"ל. הרב אבוחצירא נתן דרשה שריתקה את מאות המלווים. לצדו של הרב הראשי האשכנזי הרב יוסף שיינין שלמרות בריאותו הלויה פרץ בבכי בעת ההלוויות של השניים .פריחה חושבת שבאופן לא פורמלי הפך הרב מאיר אבוחצירא שנחשב לדרשן ועילוי ובעל שם שמרתק את שומעיו לרב הספרדי הראשי של אשדוד.

25251515262623

פריחה ראתה את שר הכלכלה והתעשייה אלי כהן (רשימת ׳כולנו׳) נצפה מעודד את קבוצתו הפועל חולון בחצי הגמר גביע הכדורסל נגד מכבי אשדוד. פריחה ראתה את שמעון מזרחי, המנהל המיתולוגי של מכבי תל-אביב ומנכ״ל מכבי ישראל נאור גלילי מחליפים רשמים ספורטיביים.

46518452

פריחה קיבלה בעצב את ההודעה על הפרידה הסופית של הזוג הנוצץ והמתוקשר באשדוד: יורם מרציאנו ועו״ד אריאלה אפריאט‫-מרציאנו, נפגשו ברבנות ונתנו גט זה לזו. פריחה שמעה מיורם שעזב את אשדוד אומר ״עכשיו אני רוצה להגיד לך אין על אריאלה״.

אריאלה ויורם

פריחה שמעה שהזמר ציון גולן שנחשב לאחד הזמרים הפופולריים, הגיע השבוע לחנות בגדי הגברים ״פיגל״ באשדוד ורכש 2 חליפות , שאותן ילבש בהופעותיו הקרובות. פריחה מפרגנת לפיגל.

ציון גולן בפיגל

פריחה רוצה לספר לכם כי בשבוע שעבר ציינו ספורטאי אדמה אגן את פתיחת עונת משחקי הליגה למקומות עבודה בערב גיבוש מהנה בפאב "הזרם" באשדוד. את הערב המגבש הנחתה איילה מבית הספר "לטינוסלסה" שלימדה יחד עם מדריכיה את הספורטאים המצטיינים לרקוד סלסה. פריחה מאחלת להם הצלחה בליגה

ספורטאי אדמה ביום גיבוש צילום תומר כהן ODREY

פריחה שמעה כי גידי גוב הגיע במוצ"ש האחרון לאשדוד לטובת קולטורה במוזאון אשדוד לאמנות שם נפתחה חגיגית "אי הזבובים 13x18"תערוכה חדשה של ידידו הטוב שמחה שירמן, מבכירי הצלמים בישראל. פריחה מקווה שהוא נהנה מתרבות טובה ואוכל טוב

ODREY TC 6 Medium

פורים אמנם נמצא בפתח אבל באשדוד היה מי שהקדים את החג בתחפשות מיוחדת של חרדי באמצע הפגנה על הכפיעיה החרדית‫. פריחה שהסתובבה בין באי המחאה במוצ"ש האחרון, ראתה את שמוליק דואק, מעצב השיער והפעיל החברתי כשהוא בבגדי איש חרדי. כששאלה את דואק למראה התחפושת הוא השיב: "אני מנסה לשמור על ההומור גם כשבפנים ההרגשה ממש לא טובה מכל מה שקורה בעיר שלנו". התחפושת זכתה להמון תשומת לב, כולם ביקשו לצלם אותו, ואפילו כתבת מ"וושינגטון פוסט" ראיינה וצילמה את דואק.

27907918 10156235807444695 2093757327297956083 o

לכבוד יום האהבה פינקו הורי ילדי גן 'תות' באשדוד את הגננות בגן הגננת עופרה והסייעת ריקי בארוחת בוקר מפנקת והשגיחו שעה על הילדים כדי שהן יאכלו בנחת. פריחה חושבת שזה יפה מצידם שלך ההורים לפרגן לגננות שעובדות קשה.

גננות

פריחה שמעה כי במהלך אירוע שנתי שבו מציגה החברה את החדשנויות של גלידת שטראוס לשנה הקרובה, נחשף כי באשדוד היו מכירות ששברו את השיא.

חנוך לופו, מנהל המכירות הארצי של גלידת שטראוס ציין לשבח את אריה פלדמן, מנהל מרחב מרכז שסיים שנת מכירות מדהימה באשדוד, ששברה מחדש את כל השיאים.

8468373467436

 

הוסף תגובה

תגובות לא ראויות תוך שימוש בביטויים העולים כדי לשון הרע יימחקו מהאתר.