ashdod10 logo

ראש העיר חוגג עם ג'קי בן זקן

מערכת האתר | חמישי, 18 ינואר 2018 16:37

פריחה רוצה לספר לכם על רז קידר, אב ל-4 ילדים וסב ל-4 נכדים, מייסדו של בית הספר המקצועי הראשון בישראל לסודות הגילוף הקולינארי‫, שיגיע לאשדוד‫. רז ,שפרש מחברת "אינטל" לאחר למעלה מעשרים שנים. את המטבח, הוא טוען, שאי אפשר לא לאהוב, אבל אם כבר מטבח אז מדוע לא נוסיף אומנות. רז נסע מייד עם פרישתו מאינטל לדרום הודו ל( Chennai), לבית הספר- ("Sai Institute of Carving"), זאת במטרה להתמקצע בגילוף, להתחכך עם המקצוענים ולקבל דיפלומה. פריחה שמעה כי רז מגיע למרכז קהילתי 'דיונה' ביום רביעי להרצוה חוויתית

22310564 10159498584415541 1024092899165915335 n

פריחה שמעה כי גמלאי מפעל אדמה אגן חגגו את השנה האזרחית במועדון הגמלאים של החברה באשדוד אליה הגיעו עשרות גמלאים בשבוע שעבר. הגמלאים הגיעו נרגשים לציין את פתיחת השנה האזרחית בפיתוח החשיבה וגם במעט תנועה. הם נהנו מהרצאה חווייתית ודינמית של יעל שר על "זיכרון ושכחה ומה שביניהם" – הרצאה שמבוססת על חשיבות התנועה לסוגיה (מחשבתית, גופנית ורגשית) בכל גיל. שר הסבירה להם מהם הגורמים לירידה בריכוז ובזיכרון וכיצד ניתן לשפר אותם באמצעות חמשת החושים ובתפקודים היומיומיים שלהם.

גמלאי אגן פותחים את השנה החדשה צ

פריחה ממש מתביישת בראש עיריית אשדוד לסרי, שבקושי מקבל קהל ומחכה לפעמים חודשים רבים כדי לפגוש אותו, אבל הוא מוצא את הזמן להגיע לחגיגות פרטיות של עבריינים ואסירים כמו ג׳קי בן זקן ויניב בלטר. העבריין בן זקן, כשיצא לחופשה הראשונה ערך בביתו נשף ענק כשאורח הכבוד היה ראש העירייה יחיאל לסרי. כשאימו של בן זקן‫, גלוריה‫, חגגה בשבוע שעבר יום הולדת 70 ‫- האורח החשוב היה יחיאל לסרי. פריחה מזכירה שגם כשהעבריין והאסיר יניב בלטר עשה מסיבה לרגל יציאתו לחופשה ראשונה מהכלא, האורח המכובד היה יחיאל לסרי. כשיניב בלטר ערך בת מצווה לבתו לפני כניסתו לכלא האורח המרכזי היה יחיאל לסרי.

6796954563462452

8976854564

פריחה אומרת כי ההתרועעות של לסרי עם אסירים עבריינים שאין שום דבר משותף ביניכם מעוררת הרבה שאלות ותהיות רבות. זו נורמה שראויה לכל גנאי, ואפילו אם לסרי נבחר על ידי החרדים באשדוד.

פריחה שמעה כי יקיר המדור, רפאל מזור עם הצוות של נדל״ן האושר חגגו יום הולדת במסעדת 'ספייס' במושב אמונים למנהל המשרד איתי מזור 26 אביבים. כמו כן הם בירכו אותו להולדת נכד. פריחה מאחלת מזל טוב

IMG 20180115 WA0053

פריחה שמעה כי עובדי משרד עורך הדין אבי טוויזר התכנסו בשבוע שעבר באחת המסעדות בעיר כדי לחגוג עשרים שנה לפתיחת המשרד. לרגל האירוע פינק עו״ד אבי טוויזר את עובדיו בארוחה חגיגית ומושקעת. פריחה רוצה להזכיר. מי שמשמש דוגמה רעה ונותן עבודה למשרדי עורכי דין מחוץ לעיר זו עיריית אשדוד. עורכי הדין באשדוד, תזכרו את זה ביום הבחירות ואת הבטחתו של לסרי להעסיק מקומיים במקצועות החופשיים את תושבי אשדוד. אם העיריה מעסיקה עורכי דין מקומיים מדובר במשרדי עורכי דין התובעים חייבים לאשדוד מסכנים על אי תשלום מיסים. פריחה דורשת מלסרי לפרסם בציבור כמה מליוני שקלים משלמת העיריה לעורכי דין מבחוץ.

צוות עוד טוויזר

פריחה שמעה כי רחל ביבי מאשדוד, עובדת סוציאלית, מאמנת אישית ואמנית, הגיעה להשקת תערוכה לזכרו של אריק איינשטיין בגן העיר ת"א. ביבי הצטלמה עם בעלה אמנון, גימלאי של חברת החשמל, ליד ציור של איינשטיין שיצרה ומוצג בתערוכה. פריחה שמעה כי היא ציירה אותו זמן קצר לאחר מותו של איינשטיין, כהבעת כאב על הזמר אותו העריכה ואהבה את שיריו. מרגש.

9 8897א6577

פריחה שמעה כי ביום שלישי השבוע התקיימה ב'סינמה סיטי גלילות' הפרמיירה ל"מסתור", סרטו החדש של הבמאי ערן ריקליס. הסרט מביא את סיפורן של סוכנת מוס, נטע ריסקין המ שתפת פעולה עם סוכנת לבנונית במהלך שבועיים בדירת מסתור בגרמניה. האירוע נערך בחסות TLV Medical Center ובין משתתפיו נמנו אנשי מוסד לשעבר כמו אפרים הלוי, שבתי שביט ופוליטיקאים ודמויות מפתח בינהם: אהוד ברק, ציפי לבני, ושמעון אלקבץ' מפקד גלי צה"ל החדש, תושב אשדוד.

מפקד גלצ שמעטון אלקבץ וכוכבת הסר

הוסף תגובה

תגובות לא ראויות תוך שימוש בביטויים העולים כדי לשון הרע יימחקו מהאתר.