ashdod10 logo

השנה הקשה של יורם מרציאנו: עזב את אשדוד והפסיד כסף בעסק שפתח

כל הרכילות החמה של אשדוד..
מערכת האתר | חמישי, 11 ינואר 2018 20:30

פריחה רוצה לפרגן לצלם העתונות האגדי אדי ישראל, שהשיק השבוע את בית הספר ללימודי צילום ״חשיפה״ באשקלון. אל הפתיחה החגיגית הגיעו מאשדוד: חובבות התיירות והתרבות אירמה צור ושרה קריסטין-סרי כדי לפרגן לאיש והעדשה. גם הצלם והאקס של גלית גוטמן - זיו קורן, הגיע לפרגן.

53853735634

פריחה שמעה כי למחרת בחירתו של אבי אמסלם לתפקיד מ״מ וסגן ראש עיריית אשדוד הגיע אמסלם לביתו של נשיא המועצת מרן ראש הישיבה חכם שלום כהן להתברך ולהודות לו על תמיכתו‫. פריחה מזכירה כי מינויו התאפשר רק לאחר שעמרם כנפו ניאות להתפטר בהוראת הרב כהן וזאת לאחר שיו"ר תנועת ש"ס אריה דרעי בכבודו ועצמו לא הצליח לכפות את הדבר על כנפו ופריחה נזכרת בגעגוע לאותם ימים שמילה של דרעי הייתה מזיזה כמעט כל דבר בש"ס ומחוצה לה.

865484673563422

פריחה שמעה כי בנמל אשדוד חגגו לעובדי החברה שרשמו הצלחות ספורטיביות רבות במסגרת הספורטיאדה השנתית שהתקיימה באילת. באירוע השתתפו מנכ"ל הנמל, יצחק בלומנטל, וכ-80 ספורטאים מ-10 קבוצות שייצגו את החברה בספורטיאדה. פריחה שמעה כי עובדי הנמלזכו ב- 22 מדליות בתחרויות השונות בענפים האישיים והקבוצתיים. 13 מדליות בענפי השחייה, 2 בטניס, ומדליות בשייט, חתירה בקיאק, קטרגל, כדורסל, כדור רשת, וטניס שולחן. פריחה חושבת שספורט הוא טוב לבריאות‫. (צילום‫: פבל‫)

 TP 1410

פריחה שנוהגת מידי פעם לגלוש בפייסבוק נדהמה לגלות את הפוסט הבא שפרסם יורם מרציאנו ח"כ לשעבר ותושב עיר אשדוד. אז הנה הפוסט המפתיע של מרציאנו ככתבו וכלשונו: "הכל מקבל באהבה יש לברך על הרעה כשם שמברכים על הטובה,שנת 2017 שלי היתה השנה הגרועה ביותר בחיי, אם תהיה שנה שארצה לשכוח אותה הלא זו השנה הזו ,פתחתי עסק בקול תרועה הניו פארם בתל אביב שהתרסק,מרוץ של שנתיים במרוץ של עמיר פרץ נפל והפסדנו את הבחירות האלו עד היום אלוהים לא יודע למה?!העיר אשדוד שהייתי חלק ממנה בשנים האחרונות עזבתי אותה לפני כחודש לטובת העיר רמלה שכן של בתי ליאת בתוך מושב מצליח, התפטרתי מתפקידי כיור מ.ס אשדוד בכדורגל ,והכי חשוב אנשים שנתתי להם את הנשמה פשוט נעלמו כאילו בלעה אותם האדמה ,אך לא אותי אדם חזק שעבר טלטלות בחיים שום דבר לא ישבור ,הייתי ונשארתי איש חזק אוהב אדם חבר נאמן לחברים וחברות היא ערך עליון, מאמין כן 2018 היא שנת המהפך שלי תודה בורא עולם על הטוב ועל הרע ,ובטחוני שככל שאתה תכה אותי אראה בזאת ברכה,אוהב אתכם חברים יקרים ,ורוצה להגיד תודה ענקית לבתי ליאת חתני מאור ולבני דודי ולכלתי טל ולנכדי האהובים והיקרים ,שאני היום נשבע שלעולם לעולם לא אוותר עליכם בעד שום אדם שבעולם אני יודע שבסוף המשפחה מנצחת ,אוהב אתכם מאד ותמיד כאן עבורכם חברים יקרים ,ועבור עם משפחה יקרה,כמו כן ברצוני להודות לחבר יקר שמלווה אותי בחודשים האחרונים אדם עם לב ענק נשמה ענקית וגבר אמיתי צחי אבו"

IMG 4191

פריחה שנותרה המומה רוצה לנחם דווקא את מרציאנו ולספר לו שלראש עיריית אשדוד יחיאל לסרי הייתה שנה לא פחות גרועה: פרויקט תחבורה שמכעיס את התושבים שתוקפים אותו ללא הרף, הקבוצות ספורט החדשות ומ.ס של חברו ג'קי בן זקן המתפרקת, ועכשיו, הצרה של החרדים באשדוד. פריחה אומרת שצרת רבים חצי נחמה ובטוחה שמרציאנו ייצא מחוזק מכל משבר כי הוא איש חזק ואמיתי.

פריחה שמעה כי מרי פרץ, שכיכבה בסדרה "אבודים" של צופית גרנט על כך שמצאה את ילדיה שנלקחו ממנה לפני 49 שנים במרוקו ו״גרמה״ למדינה שלמה לבכות‫, הגיעה השבוע לאשדוד בנסיבות מצחיקות. היא צפתה בהצגה 'אל פרנאך' (הלמך) מחזה שכולו יצירה מקורית בשפתם המדוברת של יהודי מרוקו בביצוע תיאטרון "דיוו'אן" המורכב מקבוצת שחקנים מקומית, שנוסדה על ידי אשר אפללו, רפי אוחיון ומאיר אפללו, מנהלו של המרכז הקהילתי ברובע ד'. פריחה שמעה כי קהל הצופים קיבל את מרי בתשואות והיא לשם שינוי צחקה עד דמעות מההצגה.

WhatsApp Image 2018 01 09 at 09.44.44

​בתמונה: מרי פרץ בצילום משותף עם שחקניות ההצגה ובתה ‫(צילום‫: יח״צ‫)

הוסף תגובה

תגובות לא ראויות תוך שימוש בביטויים העולים כדי לשון הרע יימחקו מהאתר.