ashdod10 logo

הלו"ז הצפוף של גברת לסרי. כל הרכילות החמה באשדוד

מערכת האתר | חמישי, 21 דצמבר 2017 19:38

זוכרים את מירבי פיצחזדה מאשדוד‫, שהיה מנהל מרחב דרום בדואר ואיש עסקים מצליח על קו גאורגיה ישראל? אז פריחה הופתעה השבוע לראות את שמו ואת שם אשתו ברשימת צווי הכינוס של משרד המשפטים. פריחה בטוחה שפיצחזדה יסתדר למרות הצרה שנפלה עליו

פריחה שמעה שהבאבא ברוך עשה שבת באשדוד אצל יוסי ומירי עובדת סוציאלית של הנמל. הרב ברוך הגיע לשבת חתן של הנכדה שלו שהתחתנה עם רפאל, הבן של הרב מאיר אבוחצירה. הפייטן בנימין הנעים בקולו את התפילה שישי שבת ועוד רבניים ומכובדים רבים היו. פריחה מאחלת מזל טוב

פריחה שמעה כי רותי מזר‫, אמנית הבלונים מאשדוד‫, זכתה בכרטיס טיסה ומלון לקליפורניה כולל השתתפות בכנס הבלונאים הגדול שייערך בחודש מרץ‫. זאת לאחר שהששתפה וזכתה בתחרות ראשונה מסוגה בישראל לאמני בלונים מקצועיים לכבוד חגיגות 70 שנה למשביר לצרכן‫, עיצבה את סניף ״המשביר לצרכן״ בקניון ״לב אשדוד״. פריחה מפרגנת.

225147811

פריחה שמעה על קהילת ״השוות״ שנוסדה בשנת 2011 ומונה מעל 100,000 חברות בארץ ובעולם. הקהילה מיועדת לנשים מגיל 18 ופועלת כדי לחבר בין נשים למקום מגוריהן, בין נשים לקהילה, לסייע לעסקים קטנים ובינוניים מקומיים להתחבר למקום ולאנשים, לצמוח יחד תוך כדי עשייה חברתית ולצקת מחדש תוכן למונח "קהילה".

את הקהילה של אשדוד והסביבה מובילות שחר אזולאי ושרון מרק לאחר פעילות וניהול קהילות ב״ש ות״א. פריחה שמעה כי כיום קהילת אשדוד מונה כאלף נשים.

SHMSHMSHM

פריחה שמעה כי שמו של עורך הדין ציון אמיר‫, שגדל באשדוד‫, עלה כמועמד חזק להחלפת השופט יורם דנציגר בבית משפט העליון. בוועדה לבחירת שופטים יש הסכמה שהמחליף יגיע מהמגזר הפרטי. פריחה חושבת שאמיר מתאים מאוד לתפקיד ומאחלת לו הצלחה‫.

57363523

לפני מספר חודשים התחתן ראש העירייה ד"ר לסרי בחתונה צנועה עם עירית אלכסנברג. הגברת הראשונה של אשדוד בוחרת לשמור על פרטיותה ופריחה הופתעה כשקראה בעיתון 'שביעי' שגברת לסרי שוברת שתיקה ומתראיינת במדור "אמא של שבת" של חלי בן שחר בעיתון "שביעי".

פריחה קראה את הכתבה התרשמה מכמה דברים מעניינים על הגברת הראשונה, עירית והחליטה להביא אותם לעיני קוראי המדור. עירית, כך היא מוצגת בכתבה, היא בעלת קריירה תובענית של יועצת חינוכית, מאמנת זוגית ומנטורית בתוכנית למאמנים באוניברסיטת ׳בר אילן׳.

היא נולדה בארה"ב ועלתה ארצה לבדה בגיל 16, הוריה הצטרפו לאחר מספר שנים. היא גרושה ואילו ראש העירייה לסרי אלמן. השניים התחתנו והם מתגוררים באשדוד ועסוקים כל השבוע, כל אחד בעבודתו. עירית מספרת כי מאז נישאה לד"ר לסרי "אי אפשר לרדת יותר לסופר, נטולת איפור ובכפכפים" ואפילו בשבת בבית כנסת, או כשהם לבד היא מתלבשת ייצוגי. עוד מספרת הגברת הראשונה של אשדוד כי לאחר שהכינה את השבת והכל מתוקתק הם משתדלים לבלות בבית קפה.

45735853854763

השבת בבית משפחת לסרי מוקדשת למשפחה, כך לדברי עירית לסרי "הלו"ז שלי ושל בעלי (לסרי) צפוף במשך השבוע. לכן אנחנו שמחים לארח את הילדים והנכדים בשבת. כמה שיותר הרי זה משובח. אין אושר גדול יותר מלהתנתק מהטכנולוגיה ליום בשבוע ולהביט אחד לשני בעיניים להתחבר מחדש לעצמי, לבן זוגי ולמשפחה שלנו" היא אומרת ומוסיפה כי בשבת הראשונה לאחר החתונה הם הצליחו לאחד את המשפחה, את ילדיהם והנכדים, וגם מספרת על השיחות סביב שולחן השבת העמוס בכל טוב דג מרוקאי והמון סלטים. "השיח לרוב סביב עדכונים מהחיים הפרטיים של כל אחד. עבודה ומשפחה. לאחרונה יש הרבה שיחות בענייני רפואה בעקבות בית החולים החדש שנפתח בעיר בזכות בעלי, והחזון שלו לאשדוד, בשילוב עם לימודי הרפואה של הבן הצעיר שלי. יש לנו סמנכ"לית בחברה של מכשור רפואי ועוד אחת עם עבר של התנדבות במד"א, אז כל המשפחה מנסה להפגין את הידע בנושא".

השיחות של פריחה עם תושבי אשדוד דווקא קשורות לפקקים בדרך לבית החולים, נושא מאוד מאוד חשוב באשדוד.

פריחה שמעה כי עשרות מעובדי אדמה אגן חילקו במהלך החג סופגניות חמות וטעימות ברחבי העיר. בין היתר ביקרו בבית ספר ״גוונים״ ובית ידידים, ואיתם גם הדליקו נרות חנוכה. אירוע השיא נרשם עם החברים מאקי"ם, שם הצטרפו העובדים לפעילות משותפת, רקדו ביחד ריקודי עם וערכו טקס הדלקת נר חנוכה. ועוד שאפו אחד גדול לכל מי שהגיע לשמח את מחלקת הילדים בבית החולים ׳אסותא׳ באשדוד. בזכות שיתוף פעולה של שתי אשדודיות קרין קרוואני ואליענה לשינסקי הם התרימו ממתקים ומתנות מבית ״האדום הפיראט״ והלכו לשמח מאושפזים בבית החולים. פריחה חושבת שזה מעשה יפה

561651548945351

מרפאת 'כללית רפואה משלימה' באשדוד זכתה השבוע לגאווה גדולה כאשר המנהלת האדמניסטרטיבית של המרפאה, לימור קינן, זכתה בתואר עובדת מצטיינת של רשת 'כללית רפואה משלימה' במחוז הדרום. לימור, עובדת ברשת מזה 20 שנים ומנהלת את מרפאת אשדוד מזה 17 שנים, היא נשואה לירון ואם ל-3 ילדים. קינן מוסרת כי: " הזכייה הזו היא משותפת והושגה הודות לעבודה מאומצת והשקעה גדולה של כל צוות המרפאה למען המטופלים". פריחה חושבת שקינן היא גם צנועה

LMLMLMLMLML

במטרה לקדם אורח חיים בריא המתבטא גם במזון שאנו צורכים, החליטה מכבי לייבא קונספט בינלאומי- התייעצות עם דיאטניות במהלך הקניות השגרתיות בסופר. מדובר בפרויקט ראשון מסוגו בארץ שניתן כשירות למבוטחים ללא עלות. הסיור הבא באשדוד יערך בתחילת ינואר, שם ילמדו המשתתפים על קריאת תוויות מזון, כיצד להתייחס למסרים תזונתיים המצוינים של האריזות וקצת על פסיכולוגיית הקנייה בסופר. פריחה חושבת שזה רעיון טוב‫

WhatsApp Image 2017 12 11 at 12.18.24

הוסף תגובה

תגובות לא ראויות תוך שימוש בביטויים העולים כדי לשון הרע יימחקו מהאתר.