ashdod10 logo

ריח של בחירות בעיר

מערכת האתר | חמישי, 07 דצמבר 2017 18:19

פריחה שמעה כי יוכי הלימי (49)‫, מונתה לסמנכ"לית קבוצת 207 מקבוצת אלאלוף, בנמל אשדוד וקיבלה לאחריותה את תחומי השיווק והמכירות, משאבי האנוש, ושירות הלקוחות. קבוצת אלאלוף מאגדת 9 חברות המרכיבות שרשרת אספקה אחת עם פתרונות לוגיסטיים הכוללים את כל סוגי ההובלה, האחסון והטיפול במטענים ומכולות. הלימי, נשואה ואם לארבעה, בעלת תואר ראשון בכלכלה ומשאבי אנוש מאוניברסיטת בן גוריון. פריחה מאחלת בהצלחה בתפקיד‫.

YHYHYHYYHYHYHYHYHYH

פריחה הופתעה לראות את אבי סלמן, המתמודד לראשות עיריית ירושלים, שבא לבקר באשדוד את יוני חזיז, לשעבר יועץ פוליטי בכנסת וכיום מנהל פרויקטים בחברה לתיירות של אשדוד. השניים נפגשו ב״מטעמי שרה״ בעורף הנמל ודיברו על המשך הקמפיין של סלמן ועניינים נוספים. לסלמן יש פינה חמה בלב לאשדוד שכן התגורר בה בעבר במהלך שירותו הצבאי. פריחה חושבת שחזיז מתאים להתמודד למועצת העיר‫, שכן הפוליטיקה המקומית, משוועת לדם צעיר ונמרץ

IHUIHIUHIUHIUHIUHUIHI

פריחה מריחה בחירות ואחרי הכנס של אביגדור ליברמן באשדוד של ישראל ביתנו מגיע יו״ר מפלגת כולנו ושר האוצר משה כחלון בשבוע הבא לאשדוד ביום רביעי ה13.12.17 לאולמי ״בלה וידה״‫, כדי להדליק נר שני של חנוכה. בנוכחים: חברי מפלגת כולנו חברי כנסת שרים, ראש עיריית אשדוד יחיאל לסרי, רבני העיר ומנכ״ל כולנו. ממש ריח של בחירות באוויר....

IMG 4158

פריחה שמעה כי לתיכון מקיף ג' אשדוד הגיעה השבוע לימור בר און - הפרשנית הפוליטית של ערוץ 11 כאן, מרצה לתקשורת ויועצת פוליטית שסייעה רבות לקידומם של פוליטיקאים. בר און הרצתה בפני שכבת י' על דימויי גוף בתקשורת. התלמידים נחשפו ל'החפצת' הגוף שרשתות החברתיות יוצרות על מנת לשכנע לרכוש מוצרי שיווק.

6186848614842

פריחה שמעה כי מאיר אפללו, המנהל של מרכז קהילתי ד' מזמין אתכם לכוס תה... וגם להירשם לקורס ללימוד של השפה הערבית היהודית של יהודי מרוקו בהדרכתו של ד"ר משה כהן. מזל שפריחה יש 5 יחידות במרוקאית‫.

MRMRMRMRMRMRMRMRM

פריחה שמעה כי מיכל צפיר, הכוהנת הגדולה של ז'אנר החיים הבריאים בארץ הגיעה למתנ"ס ברובע ט' כדי להרצות על 'החיים, המשקל ומה שבינהם' והתייצבה לצילום משותף עם רוויטל בוזגלו , רכזת התרבות כדי להציג...חיוך מקסים‫. פריחה מתמוגגת

23626262351515

פריחה רוצה לספר לכם על האמנית הנחשבת פנינה רופא מאשדוד‫, שמציגה עבודות שלה בתערוכת פיסול חוצות חדשה בגן העיר ת"א. רופא, שגדלה בצרפת, עלתה ארצה בגיל 15 לאשדוד ומביאה לעיר ניחוח בינלאומי כשהיא מציגה מעת לעת בתערוכות נחשבות ברחבי הגלובוס. רופא מספרת שהדנ"א שולט חזק בנושא. "גם שלושת ילדיי הנוספים הם אמנים בתחום הפיסול, עיצוב ומוסיקה, וגם בעלי מפסל בנחושת. כולנו אמנים בנפש". פריחה חושבת שכישרון תמיד עובר בירושה‫.

14841849246854351

פריחה פגשה בשלישי האחרון עובדות עירייה בטבריה לרגל תחרות באולינג בראשות איריס נפתלי יו״ר ועד העירייה. פריחה שמעה מהן כי זכו במקום שני בתחרות. מנהל אגף הרכש בעירייה שהיה במקרה במקום פגש את העובדות‫, שמע מהם על הזכייה ושמח מאוד‫.

168468424841

פריחה נהנית לראות עובדים שמרוצים במקום עבודתם. השבוע היא פגשה במסעדת ״ריבס״ את הבעלים של נדל"ן האושר, רפאל מזור, חוגג חצי יובל, לבנו אביאל מזור, בנוכחות הקולגות בחברה. גם פריחה מצטרפת לברכות.

IMG 20171206 WA0015

פריחה פגשה השבוע במסעדת ״באבם״ החדשה שנפתחה בקיי טאואר עת עו״ד שלומי כהן, העוזר של ממ״ק גבי כנפו יושב לארוחת ערב, עם בנו של ראש העירייה יחיאל לסרי, מאיר. הבעלים ערן הסל, דאג ליופי יופי של פינוקים. פריחה מפרגנת

IMG 20171205 WA0040

הוסף תגובה

תגובות לא ראויות תוך שימוש בביטויים העולים כדי לשון הרע יימחקו מהאתר.