ashdod10 logo

חטיפה, סקס והרבה מתח: רב מכר חדש לסופרת האשדודית

"בארבע ידיים" ספרה השלישי של הסופרת ענבל אלמוזנינו, ילידת אשדוד, הגיע לרשימת הרב מכר בישראל. מדובר במותחן אפל וחושני עוצר נשימה העוסק בסיפור חטיפתן של 3 נערות מבית ספר יוקרתי דרך עיניה של סמנתה רדפילד עיתונאית שמסקרת את הפרשה. בימים אלה היא כותבת ספר רביעי שיעסוק בסחר בנשים. רוצו לקרוא
ענת ביגר | חמישי, 07 דצמבר 2017 18:01

סיפור המשלב מתח וסקס הוא מתכון להצלחה כשמדובר בסרט או ספר. "בארבע ידיים" הוא ספרה השלישי של ענבל אלמוזנינו ילידת אשדוד ומי שקורא אותו מבין איך הגיע לרשימת רבי המכר בעיתון הארץ. אשתקד, היא הוציאה את ספר הביכורים שלה "אנג'ל" בו הגיבורה שלה גבריאלה מור הגיעה מאשדוד, כמו ענבל המתגוררת כיום באילת. אנג'ל וספר ההמשך גבריאל חוללו מהפכה בתחום הרומן האירוטי והצליחו מאוד.

הספר "בארבע עיניים" עולה מדרגה והוא ספר מתח טוב הכולל גם סקס. לא יכולתי להניח את הספר מרגע שקראתי אותו ועד סופו. הספר בהוצאת u ספרות שנוגעת, עוסק בפרשת חטיפתן של שלוש נערות, בנות טובים, משטחו של בית ספר יוקרתי במנהטן, שעוררה פחד ומהומה תקשורתית בניו יורק ורחבי ארה"ב.

הספר מסופר דרך עיניה של סמנתה רדפילד, עיתונאית חוקרת במדור הפלילים בעיתון ה"דיילי בוסטון",שנשלחת מטעמו לניו־יורק כדי לכסות את ההתפתחויות בפרשה. הודות למוניטין שצברה ובזכות קשריה, מצליחה סאם ליצור אינטראקציה דינמית עם מחלקת הפשעים החמורים שבמטה המשטרה, ולקבל לידיה את הידיעות המעודכנות להתרחשויות שהולכות ומסתעפות. בתמורה, מתחייבת סאם לשקיפות מלאה בסיקוריה – היא נדרשת להעביר את כתבותיה העתידיות לבחינה תחת עיניו הקפדניות של מפקד המחלקה, ג'ייקוב טורס. בין השניים היה סטוץ חד פעמי כשנתיים לפני. המפגש המחודש מעורר מחדש את היצרים. הספר שעוסק בחודש ימים, מספר את התפתחות החקירה לצד היחסים הסוערים בין סאם לגייקוב. עם התפתחויות מעניינות ומפתיעות עד לסיומו.

94683835846389

לדבריה, הספר עוסק בהעצמה נשית. הגיבורה שגדלה אצל הדוד שלה לאחר שהוריה נעלמו בטיול כשהייתה בת 12 מצליחה כעיתונאית פלילים. תחום שבעבר היה גברי, תחום קשה והיא אמביציוזית וחריפה ומצליחה."נשים יכולות להצליח בכל תחום" היא מדגישה.ענבל שפרצה דרך בתחום הסקס העברי, זאנר שהתפתח בין היתר גם בעקבות הספר "50 גוונים של אפור", כותבת על נשים חזקות ומטפלת בנושא הנשים למשל בספרה אנג'ל היא גם עוסקת בהטרדה מינית בעבודה. בספר "בארבע ידיים" היא עוסקת בעיתונאית חרוצה ולוחמת. הספר גם עוסק בכך שאדם אף פעם אינו יודע מיהו באמת האדם אותו הוא מכיר. לדבריה את הרעיון לספר לקחה מהחיים בעקבות אישה שנרצחה ומכאן החל הספר להתפתח " ספר שהיה קשה לכתוב. עשיתי תחקיר מעמיק כולל פגישה עם אנשי משטרה ופסיכולוג. לקח לי הרבה זמן לכתוב" היא אומרת.

ילדות מאושרת באשדוד

ענבל בת 42 נשואה באושר לאופיר ואמא לשני בנים, גדלה ברחוב הדס ברובע א'. תמר ומאיר מלכה. האם, גננת, האב שימש כעובד אבטחה בנמל. לדבריה, ילדותה באשדוד הייתה מאושרת ורגילה. "גדלתי מול הים. באשדוד של אז. עם החום המיוחד של תושביה וחוף הים המדהים עם הרבה חברות ילדות שנותרתי איתן בקשר חברי עד היום. אני ואחיי כבר לא מתגוררים באשדוד אבל הוריי כן. ואני מגיעה לבקר וקשורה לאשדוד" היא למדה בגאולים ובמקיף א'. ולדבריה לא היו לה אז חלומות על כתיבה וגם לא הרבתה לקרוא.

ענבל אומנית בנשמה ואוהבת לצייר ולפסל. לאחר הלימודים התגייסה ושירתה כמשקית הדרכה בדובדבן. אחרי הצבא ירדה לאילת לעבוד לעשות כסף לטיול הגדול. אבל היא פגשה את בעלה אופיר תושב אילת השניים התאהבו והתחתנו. היא עבדה כאשת יחסי ציבור ואשתקד כאמור החלה לכתוב. הספר "בארבע עיניים" הוא בהוצאת u ספרות שנוגעת,שהיא כיום נכנסה לשותפות ומבטיחה שבשנת 2018 יראו אור ספרים רבים מרתקים ורבע מכר מחו"ל.

יש ספר חדש בדרך?

"כן. אני כותבת את ספרי הרביעי שיעסוק בנשים מוכות ובסחר בנשים. ספר חוצה יבשות”. נשמע מבטיח ושווה לחכות.