ashdod10 logo

אהבה, אחווה ורעות: האשדודית והחיפאי נפרדו כידידים

בגיל 16 היא זכתה במקום ה-3 בתחרות מלכת היופי, היא רואת חשבון וליצנית רפואית והחיוך שלה בהחלט המיס את הצופים בתוכנית המטורפת "חתונה ממבט ראשון". אחווה סיטבון מאשדוד וטל כוכבא מחיפה התחתנו ונפרדו לאחר ירח הדבש.  ל'אשדוד 10' נודע כי השידוך נכשל 
שגיא הרשקו | חמישי, 02 נובמבר 2017 19:21
אהבה, אחווה ורעות:  האשדודית והחיפאי נפרדו כידידים צילום: זום 18, אירית

את סיום שידוריה בערוץ 2 עשתה ׳קשת׳ יום לפני החשכת המסכים על הערוץ עם תוכנית ריאליטי חדשה בשם 'חתונה ממבט ראשון'. הפורמט פשוט. צוות מומחים משדך זוגות שלדעתם הם מתאימים והזוגות שנבחרים נכנסים תחת חופ ובאים בברית הנישואין. לא כדת משה וישראל כמובן. הזוג נפגש כאמור רק מתחת לחופה עם שמלת כלה וחליפת חתן. מדובר במעין ניסוי חברתי נועז וחסר תקדים, שמנסה להגדיר מחדש את גבולות אהבה שני אנשים שמעולם לא נפגשו יכירו לראשונה מתחת לחופה.

הזוג הראשון שנכנס אל מתחת לחופה הוא אחווה סיטבון, אשדודית רואת חשבון בת 32 וליצנית רפואית חובבת, שבשנים האחרונות מתגוררת בתל אביב. בגיל 16 זכתה במקום השלישי בתחרות מלכת היופי של הדרום, אבל מאז הכפילה את גילה היא צברה חוויות רבות וניסיון ובמקרה שלה אין ספק שמדובר בבחורה נאה מאוד. החתן שנבחר לה: טל כוכבא, עורך דין חיפאי שעובד בתל אביב. הקליק בין השניים כפי שזה ניבט מהמסך היה טוב.

כבר 4 שנים שהיא רווקה ובגיל כזה לא מן הנמנע שאפילו סבתא שלך תארגן לך בליינד דייטים, סיפרה סיטבון בתכנית. החיוך הקורן שלה, שגרם לצופים להתאהב בה ממבט ראשון, מסתיר אצלה את הצורך שלה לשים קץ של שנים של חיפושים ולמצוא את החצי השני שלה דווקא במקום שמסמל יותר מהכל את תום החיפושים, מתחת לחופה. "אפילו אצל החרדים יש 4-5 מפגשים לפני החתונה", אומר מעצב הבגדים ולא מאמין. "כל הכבוד יש לך אומץ", הוא אומר ובהחלט צריך הרבה אומץ בשביל זה. היא עצמה מעידה שהיא בחורה בררנית ואחרי הרבה שנים של רווקות היא מוכנה לעשות את הצעד הבא.

צוות המומחים, המורכב מפרופסור המתמחה בחקר רגשות, פסיכולוגית קלינית, מטפלת זוגית ומדענית המתמחה בבחינת השפעה ביולוגית על כוח המשיכה. יחד הם עומדים מול שולחן ענק ומשדכים שוב ושוב תמונות של גברים ונשים רנדומליים. כאשר עלה שמה של סיטבון התלבטו המומחים רבות בין גיא לוי סבג לטל כוכבא והכריעו לטובת האחרון. כוכבא, עו"ד בן 35, שמתגורר בחיפה ועובד בתל אביב, הוא איש של משפחה.

טל גר עם הוריו, מתוך בחירה, יחד עם אחיותיו שבחרו, "להשאיר את החמולה קרובה", כמו שבחר להגדיר.

האבא של אחווה מתנגד

במהלך התכנית ועוד בטרם הם נפגשו מתחת לחופה נחשפים השניים בחיים הפרטיים שלהם. בעוד כוכבא זכה לתמיכה מהתא המשפחתי שלו, סיטבון נאלצה להתמודד עם החלטתו של אביה, האיש החשוב בחייה, שלא להגיע ליום החשוב בחייה ולא להשתתף בתהליך. אביה, רב חובל שעבד במשך שנים בצי"ם העביר עם בתו שעות סיפון רבות וחצה איתה ימים ויבשות, אמה מעידה שהיא "הבת המועדפת" ולמרות שהוא לא נחשף בתכנית ניתן להבין כי מדובר באדם שמרן שמתקשה לקבל את ההחלטה של ביתו, להעז לעשות משהו אחר.

 בני הזוג טסו לחו"ל ויתגוררו ביחד 42 ימים בדירה שכורה תחת מצלמות שיצעדו כל רגע שמח ועצוב ומרגש. כאמור בני הסוג נפרדו  כידידים. השידוך נכשל. 

 

הוסף תגובה

תגובות לא ראויות תוך שימוש בביטויים העולים כדי לשון הרע יימחקו מהאתר.