ashdod10 logo

עם מי לסרי מבלה בזמנו הפנוי?

מערכת האתר | חמישי, 02 נובמבר 2017 18:11

מטוס הדרימליינר החדיש של אל על שנקרא על שמה של העיר אשדוד קורקע באחרונה לאחר שהתגלה בו סדק באחד החלונות מה שגרם להשבתת המטוס למספר ימים. פריחה מקווה שזה לא מעיד על מזל לא טוב. ואם כבר מדברים על אל על אז פריחה שמעה כי אל"מ במיל, שלומי עם שלום הבן של עדי עם שלום ממלא מקום ראש העיר אשדוד לשעבר קיבל מחמאות רבות על ניהול המאבק של הטייסים על שכרם. עם שלום משמש כסמנכ"ל משאבי אנוש של אל על. כמו כל הצעירים המוכשרים שלא מצאו באשדוד מה לעשות עזב את אשדוד וזה היה עוד בתקופה של צבי צילקר כראש עיר.

SSFASF3R32R4132

פריחה שמעה כי עו"ד רחל תורג'מן אשדודית לשעבר‫, מונתה השבוע לתפקיד יו"ר מינהלת 'נס לגויים', שבונה 1,600 יחידות דיור ועתידה לקום במתחם נס לגויים בתל אביב. כזכור‫, תורג׳מן היתה בעבר דמות מרכזית בהסתדרות ויד ימינו של ראש ההסתדרות לשעבר עמיר פרץ‫. פריחה מפרגנת

643180 5 copy

מאיר בן גוזי, היו"ר המיתולוגי של ועד עובדי עיריית אשדוד וחברתו לחיים שירלי לוי, עובדת עירייה ממסדים את הקשר. בן גוזי שלף השבוע במסעדת ״אידי״ טבעת לעיני חבריו ובני משפחה של השניים והציע לשירלי נישואין. שירלי כמובן אמרה כן. זה קרה במסיבת יום הולדתה ה- 44 של שירלי. מי שמכיר את שירלי יודע שאותה קשה להפתיע אבל הפעם מאיר שיחק אותה בגדול. כבר חודשיים שהוא מתכנן את הצעת הנישואים ולא שיתף אף אחד בתוכניתו רק את הילה בר- דוד החברה הכי טובה של שירלי. אז בשלישי בערב חגגה שירלי יום הולדת במסעדה של אידי באזור התעשייה בנוכחות חוג החברים המצומצם והמשפחה. שירלי התרגשה מהופעתו של הזמר רובי לוי אותו היא אוהבת וחשבה שזה שיא הערב אבל אז מאיר קם לברך, שלף טבעת מעוצבת מתוך קופסה של ניקול ריידמן ושאל את שירלי האם תהיה אשתו. כל האורחים שלא ידעו על ההצעה המתוכננת התרגשו. החגיגה נמשכה עד השעות הקטנות של הלילה. הכלה המיועדת שירלי, הייתה עדיין בהלם יום למחרת כשפריחה התקשרה לברך.

DSC 1950

לסרי חוגג בבתי עבריינים, ולתושבים אין לו זמן

פריחה בהלם מראש עיריית אשדוד, ד"ר יחיאל לסרי שהעז לבקר עבריינים ואסירים שיצאו לחופשה בפעם השנייה. זה היה כשהחליט לבקר את העבריין המורשע, יניב בלטר, בחול המועד סוכות. בלטר כזכור, מרצה עונש מאסר על חלקו בפרשת השחיתות הגדולה בנמל אשדוד. בלטר נשפט לשנה וחצי בכלא מגידו, ששם יושבים מחבלים של ארגוני הטרור. לסרי הגיע גם לחגיגת הבת מצווה של בתו של בלטר בטרם נכנס לכלא.

בלטר יצא לחופשה ראשונה מהכלא לביתו המפואר במע"ר דרום במהלך חול המועד סוכות. לחגיגה שעשה בלטר, כאילו היה מדובר בלוחם בסיירת מטכ"ל שזה עתה שב מהשבי, או מפעולה נועזת מקווי האויב, הגיעו חבריו הטובים, קבלנים אנשי עסקים. המפתיע הוא שלחגיגה של האסיר שיצא לחופשה מהכלא, הגיע לא אחר מאשר כבוד ראש העירייה, ד״ר יחיאל לסרי.

פריחה חושבת שהבושה באשדוד מזמן עברה את גבולות הטעם הטוב והדוגמא של לסרי שמבקר בביתו אסיר עבריין, שעוסק ביזמות וקבלנות ולא אחת גם עובד מול העירייה וזו דוגמא רעה לבני הנוער ופתח לשחיתות.

פריחה זוכרת איך גם בחופשה הראשונה של העבריין המורשע האסיר, ג'קי בן זקן, הגיע כבוד ראש העירייה לברך ולתמוך בחבר הטוב. לסרי השתתף בחגיגה הגדולה בביתו של בן זקן ברובע יא' ולא התבייש להגיע ולתמוך ולשבת לצדו של מורשע בפלילים. בן זקן הורשע בעבירות חמורות של הרצת מניות והשופט המוערך דוד רוזן, אף כינה אותו שקרן ושלח אותו ללמעלה משנתיים מאסר בפועל. בן זקן עדיין יושב בכלא.

68487346243864

פריחה המומה מלסרי, שלא מצליח להתנתק מהעבריינים הסובבים אותו, ממשיך לשמור איתם על קשרים, והכי מקומם שהוא שוכח שהוא דמות ציבורית, עומד בראש ראשות העיר החמישית בגודלה בארץ, מבקר עבריינים בביתם. לפריחה כבר נגמרו המילים.

פריחה זועמת איך ללסרי אין זמן לקבלת קהל בלשכתו. הוא שיפץ את הלשכה בכ-6 מיליוני שקלים ולא מקבל תושבים שזקוקים לסיוע, אבל להשתתף בחפלות של העבריינים בכלא יש לו זמן והרבה.

לסרי הגיב לדברים ואמר כי : "ראשית ועקרונית, אני רואה עצמי ראש עיר של כל תושבי העיר, כולל מי שהורשע ומשלם את חובו לחברה. יתרה מכך, במקרים שאתה מציין בפנייתך מדובר בתושבי אשדוד נורמטיביים שגם תרמו רבות לחברה ויש לי היכרות איתם שנים רבות, עוד טרם כניסתי לחיים הציבוריים, שאף הכירו בטעותם, למדו את הלקח ועוברים תהליכים של שיקום, שיהוו תנאי לשחרורם המוקדם. במקרה של מר בלטר מדובר גם בשכן שלי, כך שהיה לי אנושי וטבעי לכבד שכן ביום הולדתו".

הנהלת נמל אשדוד קיימה בשבוע שעבר כנס לקוחות אסטרטגיים . המאחרים: יו"ר דירקטוריון הנמל אורנה הוזמן בכור ומנכ״ל הנמל יצחק בלומנטל. בין הלקוחות הבולטים שה יו ונהנו : אלי נורמן מנכ"ל קמור ויו"ר איגוד המובילים הארציים גבי בן הרוש.

875 079686743

פריחה שמעה כי סניף האגודה לתרבות הדיור באשדוד ערך לוועדי הבתים, מרחבי העיר, קורס עזרה ראשונה והצלת חיים מבית איחוד והצלה. כ-50 ועדי בתים החברים באגודה לתרבות הדיור השתתפו במפגש שניתן להם ללא עלות ולמדו איך לבצע פעולות החייאה במבוגר, תינוק וילד. למדו איך לטפל בחנק, איך להתמודד עם חום גובה, פרכוסים ואיך עוצרים דימום. נכחו מנהלת תרבות הדיור אסנת בן לולו, מנכ"ל האגודה לתרבות הדיור ראובן צדוק וממונה מחוז דרום באגודה לתרבות הדיור יחזקאל יגנה. פריחה מאחלת רק בריאות.

20170717 124818

​ביום ראשון השבוע התקבצו כל בני המשפחה והחברים הקרובים במסעדת ״גחלים״ והפתיעו את איזה ביום הולדת 50 ‫. הערב שנמשך עד השעות הקטנות של הלילה כלל המון מוזיקה ומבחר מנות טעימות‫. פריחה מאחל מזל טוב ואריכות ימים‫.

ABG 9287

הוסף תגובה

תגובות לא ראויות תוך שימוש בביטויים העולים כדי לשון הרע יימחקו מהאתר.