ashdod10 logo

יורש העצר נולד: "הילד יהיה בגולני כמו אבא שלו. צלם הוא לא יהיה"

במשך כל השבת חיכו בני הזוג אורי, (הצלם) ומעיין, (מלכת היופי של ישראל) קריספין בבית החולים 'קפלן' להולדת בנם הראשון. רגע לפני יציאת השבת הוא הגיח לאוויר העולם והביא עימו הרבה אושר ונחת להוריו. בראיון מיוחד הם מספרים על ההליך הארוך, רגעי האושר ומה הם כבר מצפים ממנו
שגיא הרשקו | רביעי, 20 ספטמבר 2017 04:10

קצת פחות משעה לפני צאת השבת האחרונה של שנת תשע"ז, הגיח לעולם במשקל 3.6 בנם הראשון (השם שמור במערכת) של הצלם המפורסם, אורי קריספין ואשתו מעיין (לשעבר קרן), מלכת היופי לשנת 2015.

זה לא היה קל, גם לא קצר, הלידה נמשכה יומיים וההיריון עצמו נמשך לאורך כמעט 42 שבועות ולגברים שבינינו שלא בקיאים במונחים נאמר שמדובר בהיריון שנמשך עד לסופו של החודש התשיעי.

במשך החודש האחרון התרוצצו בני הזוג פעמים על הדרך שמובילה מביתם שבאשדוד לבית החולים 'קפלן' שברחובות ובחזרה. בין לבין עוד נאלצו השניים לשדר עסקים כרגיל. זה החל בטקס מלכות היופי של אזור הדרום אותו הנחה, הפיק וערך אורי ובו שפטה מעיין. גם בהמשך נאלץ קריספין להתרוצץ לצילומים בעוד אשתו כורעת ללדת, כאשר בכל אחת מהפעמים שהיא נקראה לסור לבית החולים הוא שם בעקבותיה.

22 שנה לאחר הולדת בתו היחידה אורי הוא שוב אבא במשרה מלאה. הזמן הרב לא גרם לו לשכוח לחתל אבל לבטח המחיש לו את הפער העצום שעשו השנים לרפואה, לטובה יש לציין. במהלך כל החודש האחרון השניים הסתירו מהצוות הרפואי את זהותה של מעיין, שאף היא נולדה ב״קפלן״ לפני 20 שנים, עד שהסוד התגלה.

"מעיין יצאה מלכה", אומר אורי וניכר בקולו את האהבה הגדולה שהוא רוחש לאשתו. "מגיע שאפו למעיין, בחורה צעירה, ששיחקה אותה ברמות שקשה לתאר. זה פשוט להעריץ אותה. אני פשוט סוגד לה. שנינו בכינו בטירוף שהוא יצא, זו מתנה של שנינו". גם מעיין מאשרת, "כן בכינו מאושר. היינו בהיי מטורף לא עניין אותנו כלום חוץ ממנו".

0680 695794

מעיין: ״ברגע שהניחו אותו עליי, זה היה שווה כל רגע״

במשך חודש שלם חיכו הזוג ללידה וככל שהתארכה הציפייה היא הפכה למתוקה יותר. "זה היה חודש מאסיבי ביותר", אומר האב חדש-ישן. "זה כולל בדיקות מקיפות שעושים לתינוק זה הרבה יותר מורכב היום. בפעם האחרונה שהייתי אבא זה לפני 22 שנה, הייתי מעורה אבל אני לא זוכר שידעתי את כל הדברים האלה והיו כל כך הרבה בדיקות". מעיין מוסיפה: "הלידה הייתה ארוכה, היינו כמעט יומיים בחדר לידה, אבל ברגע שהניחו אותו עליי הרגשתי שזה היה שווה כל רגע".

עבור אורי כל הליך ההיריון הוא לא מובן מאליו בוודאי עבור משהו שהפך לאבא לפני 22 שנה. "בוא נגיד שלא שכחתי לחתל, זו הרגשה מטורפת", הוא אומר. "שאני רואה היום מישהי בהיריון, אני פשוט מעריך אותה, תמיד הערכתי אבל היום יותר. זה לא קל. מי שלא נכח בחדר לידה לא מבין את זה. היו פה מקרים שאמהות ילדו ילד שלישי והבעלים שלהם לא הגיעו וזה פשוט לא הסתדר לי בראש, איך אפשר לא ללוות את האישה שלך בלידה בזמן שהיא עוברת מה שהיא עוברת?”.

עבור מעיין מדובר בנושא לא פחות רגשי, שהייתה בת שנה אמה הלכה לעולמה בשנתה ובעקבות כך אביה בחר לעזוב אותה והיא נותרה אצל סבה וסבתה שגידלו אותה. "זה מרגש מאוד, תחושה שבחיים לא הרגשתי. עד היום לא לקחתי את המושג אמא ברצינות אבל לאורך הלידה חשבתי על אמא שלי ועל זה שאני הולכת להיות בעצמי אמא, שלי אף פעם לא הייתה. מאז שהתינוק בידיים שלי אני מבינה את גודל האחריות. אני בחיים לא אעזוב אותו".

אורי: ״הוא לקח את היופי מאשתי״

עבור אורי מדובר בבן ראשון, שהגיע לאחר בת. הבת הבכורה של אורי, עמית, שצרחה מאושר למשמע הבשורה שנולד לה אח. "בן או בת זה אף פעם לא עניין", אומר אורי. "רציתי אולי בן בשביל ההמשכיות, אבל רציתי בכלל שלישייה או תאומים. לנו במשפחה יש היסטוריה של תאומים ורציתי גם כן. אבל בגדול זה לא משנה, איזנו את המשפחה ועכשיו זה בן זה לא בת. מה שכן אני יכול להגיד לך, הילד הזה יהיה בגולני כמו אבא שלו. צלם הוא לא יהיה, מה שהוא יבחר לעשות הוא יעשה אבל בגולני הוא יהיה".

על אף שבקושי חלפו 24 שעות אורי כבר בטוח, "הוא לקח את היופי מאשתי, אפשר כבר לראות". גם מעיין מאשרת, "בזה הוא צודק", היא משיבה. "תן לי ליהנות מהתינוק הזה", הוא אומר. "מהדבר המדהים והיפה הזה, מהמתנה שמעיין הביאה לי". לנו רק נותר לאחל מזל טוב.

הוסף תגובה

תגובות לא ראויות תוך שימוש בביטויים העולים כדי לשון הרע יימחקו מהאתר.