ashdod10 logo

האדומים ערכו טקס פתיחת עונה

לאחר ההפסד לעירוני שדרות, הנהלת הקבוצה הזמינה את האוהדים, השחקנים וחברים לכנס פתיחת העונה בכנס הוצג סגל הקבוצה לעונת 2017/2018 חבר ההנהלה, נועם פרקש ומאמן הקבוצה, פיני עייש, הציבו את המטרות
אביחי דלאל | חמישי, 07 ספטמבר 2017 18:04

הפועל "אדומים" אשדוד ערכו את טקס פתיחת העונה החדשה ביום שני באולמי "בודה בלאנקה" בהשתתפות כ-100 אנשים כולל שחקני הקבוצה, משפחות, חברי הנהלה ואוהדים אשר הגיעו לכנס המכובד, שכלל את הצגת הסגל לעונה הקרובה שלוותה בשירי עידוד לשחקני הקבוצה והצבת המטרות והיעדים של פיני עייש ונועם פרקש והוקרות תודה לחברי ההנהלה, לשחקנים, לספונסרים ולקהל הנפלא.

46848468067806

פיני עייש, מאמן הקבוצה אמר: "בשביל לרדת ליגה צריך להיות גרוע מ-16 קבוצה, לקחת אליפות צריך להיות טוב מ-16 קבוצות זה כמעט בלתי אפשרי הצבנו מטרה לעלות ליגה, על הדרך לקחנו גביע זה היה בונוס נתן לנו עונה מדהימה, במהלך כל העונה אמרנו בחדרי חדרים אמרנו שהקבוצה אכן ראויה השארנו את הסגל הקיים, כי האמנו בדרך כלל קבוצות מפרקות את כל הקבוצה ופה האמנו בסגל הקיים. ישבנו חברי ההנהלה בשיחה מסוימת והחלטנו שאנחנו ממשיכים עוד עונה אני, מלכי ונועם והדברים אכן הסתדרו תודה לאל ולאבשלום (הספונסר הראשי של הקבוצה מחברת נאס"א) סידרנו את זה בצורה הכי טובה שאני יכול לבקש כמאמן. גם השנה שמנו למטרה אליפות ולעלות ליגה לא יהיה פשוט לא יהיה קל יהיו הרבה ימים ורודים, אנחנו צריכים לזכור שזה ריצת מרתון ובריצת מרתון יש קטעים קשים. זה לא יהיה קל אין לי ספק שבסוף נעלה ליגה. מה שאני כן מצפה ורוצה ומרגיש שאנחנו מדברים באותה שפה. אני מאוד נרגש מהתמיכה שקיבלנו. הרמתם לנו את הראש ומה שאנחנו צריכים זה סבלנות דווקא בימים האפורים הכי חשוב שנהיה ביחד. אני רואה היום את איפה שאנחנו נמצאים ומרגיש תמיכה ורק זו הדרך להצליח. אני מבטיח לכולם אני לא בטוח שכל משחק נציג את הכדורגל הכי יפה אנחנו נשאף לזה, אבל אני כן מבטיח לכולם אנחנו ניתן את המקסימום של רצון ולתת הכל לתת את המקסימום ויאללה הפועל."

נועם פרקש: ״פיני הציב מטרה ברורה, אני לא יכול לסטות ממנה״

חבר ההנהלה, נועם פרקש: "פותחים עוד עונה, נרגשים מאוד, עברנו קיץ קשה ומתיש עם המון סיפוק, כשאני רואה את השחקנים אני מבין שעשינו עבודה טובה. פיני הציב מטרה ברורה אני לא יכול לסטות ממנה. מודה לכל האנשים מסביב למועדון, הגבול בין אוהד לחבר הנהלה נורא דק. תודה לכולם על כל השעות והזמן שנותנים למען הקבוצה. פיני האמין במועדון, ריק מתוכן עם פוטנציאל גדול רק על זה מגיע לו המון תשואות, היה מאוד קשה להשאיר אותו איתנו. המטרה ששמנו לנו השנה זה גם בית הספר לכדורגל ומצפים לעשות איתו המון דברים יפים. "

68068095796589569

קפטן הקבוצה, יאיר אזולאי הוסיף: ״אני מתרגש ותודה רבה לכל מי שבא, מועדון ללא קהל אין לו זכות קיום, אתם הכוח המניע שלנו ואני מקווה שיהיה לנו הרבה רגעים שמחים, נעשה הכל רק לשמח אותכם, אני רוצה לאחל בעזרת השם שתהיה לנו עונה טובה״.

גם איביזיטו אוגבונה הוסיף:" זה היה לי לעונג להגיע לפה ואני רוצה להודות ולהוסיף שאני מעריך את ההנהלה את הצוות המקצועי והקהל."

כמו כן, מונתה לקבוצה יועצת משפטית בדמותה של עו"ד יפעת בן אבו, את מחלקות הנוער ינהל איתי דזיקובסקי והמאמנים יהיו רחמים צ'קול בקבוצת הנוער, מוטי מטודי בנערים ב' ויוני פרץ בנערים א'. את בית הספר לכדורגל מנהלים יאיר אזולאי ועידן שריקי, שחקנה של הפועל מרמורק מהליגה הלאומית.