ashdod10 logo

סיבוב א' בגביע המדינה יוצא לדרך

קבוצות הליגות הנמוכות פותחות עונה בגביע המדינה. עירוני תתארח בנתיבות. האדומים יארחו את שדרות. סיבוב א' יוצא לדרך בשישי (היום)
אביחי דלאל | חמישי, 31 אוגוסט 2017 18:06

עירוני אשדוד תתארח בנתיבות

מאמן: שרון מרציאנו

עוזר מאמן: קובי לוי

קפטן: רועי סבג

עזבו: דניאל רחימי, אייל בן עמי, דניאל סגלוביץ', מאור מרציאנו, עוז עוזר, נוריאל בוזגלו, אביחי סולומון, יצחק יברקן, אריאל טרבלסי.

חתמו: נדב עמר, אביחי שבילי, שגיא כהן, פז בלאי, אסמלש טקלה, שמואל בן חמו, אלעד צ'קרוב, יגל בלאיש, שרון עדני, שהב פאשאי וברוך דגו.

עירוני אשדוד עברה קיץ מטלטל, כאשר הכוכב והקפטן אריאל טרבלסי חצה את הכביש, רועי סבג השחקן היחיד שנשאר מעונת ההקמה המחודשת של הקבוצה התמנה לקפטן הקבוצה. השוער גל אנגלשטיין נשאר בקבוצה ביחד עם הקשר ערן מלכין וחיזוקים של טקלה אסמלש ויוסי פליקר. כמובן שההחתמה הכי גדולה של הקיץ היא שובו של ברוך דגו לקבוצת נעוריו היישר מליגת העל לליגה ב' דרום ב'. ברוך דגו והקבוצה החדשה שלו יתארחו ביום שישי (היום) בשעה 15:00 בנתיבות וישחקו נגד קבוצה שעירוני לא הצליחה לנצח אשתקד (הפסד ותיקו), מכבי עירוני נתיבות.

בין היתר, הנהלת הקבוצה מארגנת בימים אלה אירוע התרמה לצורך פרוייקט קידום ושילוב בעלי המוגבלויות בעולם הכדורגל, האירוע יתקיים באודיטוריום נעים ב-10/09/17 בשעה 20:00, בתוכנית האומנותית יופיעו אומן החושים הבינלאומי, שמעון נחמני והקומיקאי, שלומי קוריאט.

האדומים אשדוד במשחק קשה

מאמן: פיני עייש

עוזר מאמן: עמוס וזאנה

קפטן: יאיר אזולאי

עזבו: לירון אברג'ל, רומן חאוטסוב, דור יעיש, שמעון זרמתי ושי טליאס.

חתמו: שמעון כבדה, אושרי צגאי, זיטו אוגבונה, אריאל טרבלסי, רחמים צ'קול ויאיר אזולאי.

קהל אדום

גם קבוצת הפועל "אדומים" אשדוד עברה קיץ מאוד מרגש, אחרי שהמועדון עלה לליגה ב' החלו ההכנות לעונה החדשה במרץ. רוב הסגל הקיים נשאר למעט מספר שחקנים מאוד מצומצם, עמי ג'רבי עוזר המאמן עזב לתפקיד בהפועל עירוני אשקלון וכוכב הקבוצה לירון אברג'ל חתם בעירוני מודיעין, פיני עייש האמין בסגל הקיים של הקבוצה שלו וחיזק את הנקודות החלשות, רחמים צ'קול המגן/קשר ששיחק בליגות הבכירות ביותר הגיע לקבוצה וייאמן גם את קבוצת הנוער ובשונה מרוב השחקנים הבולטים שהגיעו לליגות הנמוכות הוא רק בן 29. זיטו אוגבונה, מי שכיכב במדי הפועל תל אביב בעבר חתם בקבוצה לאחר 3 שנים בהם הוא לא היה במשחק פעיל, על פי מספר מקורות נודע כי אוגבונה עובר דיאטה קפדנית לקראת העונה החדשה ומכיוון שעלה במשקל גופו, הוא לא צפוי לפתוח בהרכב בשלבים המוקדמים של העונה. אוגבונה בשלב הזה הוא הימור לפיני עייש אך במידה ויצליח זה יהיה שידוך שעלול להוליד עליית ליגה נוספת. אריאל טרבלסי, חצה את הכביש ויאייש את החוד האדום. מלך השערים של עירוני בשנתיים האחרונות סיפק את הסחורה בליגות האלה וסביר להניח שיביא את היכולות שלו לידי ביטוי גם בצד האדום של העיר. ההחתמה המרגשת של העונה בצד האדום היא ללא ספק החתימה של יאיר אזולאי, השחקן היחיד ששיחק בקבוצה המיתולוגית וישחק בקבוצה המתחדשת, בין לבין שיחק בליגות הבכירות. אזולאי מונה לקפטן הקבוצה ובקבוצה בטוחים שאזולאי ידאג לחדר הלבשה בריא ושקט.

אזולאי והאדומים יפתחו את העונה במגרש הסינטטי שברובע ב' בשעה 14:00, כשיארחו את אחת היריבות היותר קשות מהליגה, מכבי עירוני שדרות והאקס, דניאל סגלוביץ'.