ashdod10 logo

עלוני העירייה בבתי הכנסת מפרסמים את חבר המועצה אבי אמסלם

מערכת האתר | חמישי, 10 אוגוסט 2017 18:43

עוזר מאמן מ.ס אשדוד רוני אואט נכנס לחנות "אצל מישל" לכלי בית ומטבח ורכש גם את המחבת הכפולה מבית המותג FOOD APPEAL פריחה בטוחה שהוא ואשתו קטי יעשו בה יופי של מטעמים...

46848468694994

פריחה, שהמריאה בסוף השבוע לטייל על אדמת אירופה, ישבה במטוס של ״אל על״ ולפתע הבחינה במגזין ״אטמוספירה״ של חברת התעופה הנמצא בכל צי המטוסים של החברה. בריאיון עם האדריכלית מאשדוד רונית שיסמן. שיסמן סיפרה בריאיון על מקורות ההשראה שלה ועל הסיפוק בעבודה שלה. פריחה גאה בה.

חבר המועצה מטעם ש״ס אברהם (אבי) אמסלם, או כפי שחלק מכנה אותו ״אברהם פרסומת״, לוטש את עיניו לתפקיד ממלא מקום ראש העירייה בבחירות הבאות, או אולי אפילו כבר עכשיו. בעזרת כספי משלם המיסים שהאגף מורשת שהוא ממונה עליו מקבל מעיריית אשדוד מוציא לאור עלון לבתי הכנסת בשם ״המרכז למורשת״, ומופץ עם עשרות עלונים של חרדים ודתיים לאומיים, שממומן על ידי משלם המיסים, ואין בו שום דבר שמזכיר מורשת. מה שכן יש בו דבר מעניין פרסומת אישית של אברהם אמסלם.

פריחה מזועזעת שבעלון של ששה עמודונים שממומן ע״י העירייה, מופיע שמו של אברהם אמסלם שש פעמים.

אבי אמסלם

פריחה שמעה כי השבוע התקיים שיתוף פעולה בריא במיוחד בין מרפאת 'כללית רפואה משלימה' באשדוד לבין מכון הכושר 'סטודיו סי' בעיר.

במסגרת הפעילות המשותפת הגיעה עובדת המנהל של 'כללית רפואה משלימה' באשדוד, סנדרין גדג', פגשה את המתעמלות, חילקה להן שי צנוע מתנת רשת 'כללית רפואה משלימה' והעבירה להן מידע רב בנושא טיפולי הרפואה המשלימה שמתאימים במיוחד עבור נשים.

פריחה שמעה כי הפעילות זכתה להצלחה גדולה ולעניין מצד המתעמלות‫.

פריחה שמעה על מיזם חברתי חדש ברשתות החברתיות, שיזם מעצב השיער והפעיל החברתי שמוליק דואק. המיזם, מטרתו לפרסם מסרים חיוביים אוהבים ומפרגנים על רקע הפוסטים השליליים ברשת. דואק מאמין שניתן לנטרל אותם לגמרי. הרעיון הוא שכל אחד יכתוב בכל יום שלישי פוסט אחד מפרגן למישהו אחר. לבן/ת זוג, לשכנה, לחנות מסוימת שהעניקה לנו שירות טוב, לפקידת קבלה שסייעה לנו או לכל מי שאנחנו חושבים שמגיע לו. פריחה שאלה אותו כששאלנו אותו למה בחר דווקא ביום שלישי אזי השיב כי יש כאלה שנוהגים לומר "יום שלישי פעמיים כי טוב". פריחה שמעה שהקנאה משמינה ולכן כדאי לפרגן.

6996585757885

פריחה טיילה השבוע בחוף הים באשדוד ופגשה אנשים באדום‫. לאחר בירור, נודע לפריחה שאלו הם סיירת ההורים של הרשות העירונית למאבק בהתמכרויות ובאלימות בראשות הגב' סימונה מורלי ובשיתוף "עיר ללא אלימות" ומנהלת התוכנית הגב' דבורית זהבי. למרות הקיץ החם והדביק שעובר עליהם‫, לא ויתרו המתנדבים המדהימים של סיירת ההורים העירונית ויצאו לחוף לידו‫, גם בחוף זה פועל המיזם העירוני לתעסוקת הנוער "חופיקס" ומתנדבי הסיירת אף פירגנו לבני הנוער שעבדו במקום. פריחה חושבת שזה פרוייקט חשוב‫.

Screenshot 2017 07 13 13 23 10 01

חודש אוגוסט כבר כאן ויחד איתו הסתיימו המסגרות השונות של הילדים. רבים מהילדים שיוצאים לרחובות באשדוד מתניידים באמצעות אופניים, סקייטבורדים, רולרבליידס וקורקינטים, למרות שאין להם באמת מושג מהם חוקי התנועה ואיך נוהגים בכביש.

בכדי להגן על הרוכבים הצעירים, הגיעו מתנדבי עמותת אור ירוק לכ- 120 תחנות דלק של "דלק" ברחבי הארץ שם חילקו עלונים והסבירו להורים ולילדים על החשיבות הקריטית בחבישת הקסדה בכל רכיבה על אופניים. פריחה שמעה שגם ילדי אשדוד התחייבו "נרכב על אופניים רק עם קסדות על הראש.

15411418561

פריחה שמעה כי היו"ר הנבחר של מפלגת העבודה וראש המחנה הציוני, אבי גבאי, ממשיך במסעותיו ברחבי הארץ כדי לסחוף אחריו את הישראלים בדרך לניצחון בבחירות לכנסת, וביום שלישי, ה- 15 לאוגוסט 2017 הוא מגיע לשמוע את תושבי אשדוד במלון ״לאונרדו״ באשדוד‫.

הפה של גבאי: "במסע שלנו, נחרוש את הארץ לאורכה ולרוחבה, נציג תקווה, חזון ודרך, נשכנע אזרחים טובים שאוהבים את המדינה וחושבים כמונו אבל לא מצביעים לנו - להצטרף אלינו וליצור מדינה שדואגת לאזרחים."

הוסף תגובה

תגובות לא ראויות תוך שימוש בביטויים העולים כדי לשון הרע יימחקו מהאתר.