ashdod10 logo

לאן עבר ראש העיר לסרי?

מערכת האתר | שישי, 19 מאי 2017 12:17

פריחה שמעה שביום העצמאות האחרון ערכה אירנה לב מבעלי חברת ״לב הנדל״ן״ מאשדוד פיקניק אליו הגיע לברך ולטעום מהשיפודים לא אחר מאשר שר הבטחון אביגדור ליברמן. פריחה בטוחה שהיה טעים כי ליברמן הוא אנין טעם באוכל‫.

63533252412

ראש עירנו ד"ר יחיאל לסרי ארז השבוע את המזוודות וטס לשוויץ עם רעייתו עירית. הצטרף אליהם חברו הטוב, מנכ"ל המשכן מוטי מלכא. טיסה זו מצטרפת לכמה וכמה טיסות בחודשיים האחרונים של לסרי מאז התחתן. הוא הספיק לטוס לתורכיה, אמריקה, ברצלונה ועכשיו לשוויץ.

פריחה חושבת שתושבי העיר בכלל לא מרגישים שהוא טס ולא נמצא בלשכתו. מזה כחודש וחצי הוא בכלל מתגורר בבית רעייתו הטרייה בפתח תקווה. אז מה אם תושבי אשדוד נאנקים תחת הפקקים המרגיזים של פרויקט התחבורה שלא ברור מי צריך אותו? אז מה אם העירייה כעת מוציא מיליונים נוספים על הפרויקט מכספי משלמי המיסים? אז מה אם החינוך בירידה נוכח נתונים עלובים במבחני המיצ"ב? העיקר שראש העירייה נהנה...

87434

(צילום: אריק ג׳ורנו)

בתוכנית הבידור 'מועדון לילה' בערוץ 2 פרגנו לאשדוד בשיר מדהים שהפך לויראלי ברשת ואף גרם לראש העירייה ד"ר יחיאל לסרי להתקשר למנחה התוכנית ארז טל ולישראל קטורזה מאשדוד משתתף קבוע והודה להם על כך. פריחה לא הופתעה מהפרגון שבא מכיוונו של קטורזה, יליד אשדוד שכך משפחתו מתגוררת בעיר. הוא אוהב אשדוד ידוע ושגריר טוב שלה. פריחה רוצה לספר לכם שיש לו אחיין מוכשר מאוד בשם נאור ביטון שמשמש כיועצו של ראש העירייה, לסרי. פריחה חושבת שה כל נשאר במשפחה.

 

 

מועדון לילה

ב״אלתא״ - אחד המפעלים הגדולים בעיר, שמעסיק מאות עובדים, לא מורגשת מערכת הבחירות להסתדרות העומדת להתקיים ביום שלישי הבא. במפעל הסבירו לפריחה כי במפעל ״אלתא״ העובדים נותרו נאמנים גם היום ליו״ר האהוב וההגון ברוך מרזוק, שהוא מועמד לממ״ק יו״ר המרחב. ברוך מרזוק ישמש כממ״ק בהתנדבות של חיים שייב המועמד ליו״ר המרחב מטעם אבי ניסנקורן.

רק שייב וניסנקורן

פריחה שמעה כי בשבוע שעבר נקרא ממלא מקום ראש העיר לשעבר, עמרם כנפו לאולמה של שופטת המחוזי בבאר שבע דינה כהן על מנת לברר מדוע כנפו‫, המואשם בעבירות שוחד לקבלנים‫, איננו מיוצג.

כנפו עלה לדוכן ופירט באריכות בפני השופטת את הסבריו. הוא טען כי אין לו כסף כדי לממן עורך דין ומדובר בהוצאת של מאות אלפי שקלים. הוא סיפר לשופטת כי כבר השקיע 400 אלף שקלים על עורכי דין שייצגו אותו בשימועים בפני הפרקליטות.

השופטת ניסתה לשכנעו לקחת עורך דין מהסנגוריה הציבורית, שלא יעלה לו מכיסו וכנפו אמר כי עורך דין מהסנגוריה הציבורית לא יעשה את העבודה בצורה המיטבית וכי הוא מעוניין לייצג את עצמו. השופטת כהן המשיכה לשכנעו אך ללא הצלחה.

פריחה חושבת שכנפו מספיק מוכשר לייצג את עצמו.

IMG 8549

מי אומר שאשדודים לא פטריוטים? דביר הספט משרת כבר 26 שנה כמ״פ במילואים ביחידה מובחרת של חטיבת יהודה באוגדת יהודה ושומרון. ציפור צייצה לפריחה שהוא נבחר כמ‫״פ מצטיין ביום העצמאות ונבחר להוביל צוות קצינים למחנות ההשמדה בפולין בחודש הבא. פריחה עוברת לדום מתוח ומצדיעה.

קצין הספלט

‫,המועמדת לראשות ההסתדרות שלי יחימוביץ

הגיעה השבוע לחזק את חברי מרחב אשדוד וביקרה במקומות העבודה לקראת הישורת האחרונה במירוץ. הגברת יחיימוביץ נפגשה עם מנהל המטה יעקב שטרית יחד עם חבריו יצחק גבאי‫, מישל ביטון ודב קרן. הגברת יחיימוביץ סיפרה על התמיכה הרבה שהיא מקבלת ברחבי הארץ בכלל‫.

הוסף תגובה

תגובות לא ראויות תוך שימוש בביטויים העולים כדי לשון הרע יימחקו מהאתר.