ashdod10 logo

עדיין לא יצאו מעבדות לחירות: עוד משחק ללא ניצחון לאשדוד

מ.ס אשדוד אירחה ביום שני האחרון את בית"ר ירושלים לעימות חזיתי על מיקום בטבלת הפלייאוף התחתון אך השתיים נפרדו בתוצאת תיקו לאחר שאשדוד כבר הובילה בשני שערים על פני האורחים מעיר הבירה * הקפטן הוותיק, דוד רביבו נופה מן הסגל מסיבות לא ברורות וראה את חבריו מחוץ לתחומי המגרש * במחזור הקרוב ייצאו שחקניו של יוסי מזרחי לדרבי הדרום באצטדיון וסרמיל מול הפועל באר שבע * המרחק מהקו האדום: 7 נקודות.
מערכת אשדוד10 | שלישי, 02 אפריל 2013 04:02

ריחות המופלטות באוויר, התחושה של היציאה מעבדות לחירות ויריבה חלשה כמו בית"ר ירושלים לא הצליחו לגרום למועדון ספורט אשדוד סוף כל סוף לקחת שלוש נקודות ולעשות צעד משמעותי בדרך להישארות וודאית בליגת העל. מה כבר מצפים האוהדים מהשחקנים? בסך הכל לנצח משחק אחד כדי להירגע מהלחץ של התקרבות אפשרית לקו האדום, להבטיח בכך את ההישארות בליגת העל ולהתחיל ולתכנן את העונה הבאה לאחר העונה הכושלת הנוכחית. קשה לצפות למשהו מקבוצה שהייתה הלהיט של המדינה בתחילת העונה וכיום נמצאת במרחק של 7 נקודות מהקו האדום, בהחלט קשה.

ביום שני האחרון אירחו שחקניו של יוסי מזרחי ללא הקפטן הוותיק שלהם, דוד רביבו שנופה מסיבות לא ברורות מהסגל על ידי יוסי מזרחי, את בית"ר ירושלים הנמצאת במרחק נקודה אחת מאשדוד במקום ה-8. תחילת המשחק הייתה עוד אופטימית בעבור מאות האוהדים הבודדים שהגיעו לאצטדיון הי"א השומם שבדרך כלל היה מלא עד אפס מקום במשחק שכזה אך כנראה שהקהל העדיף את המופלטות המרוקאיות ואת חגיגות חזרת הבצק. כבר בדקה ה-11 אשדוד עלתה אל לוח התוצאות אך משער עצמי של מגינה הימני של האורחים מירושלים, אלי דסה שניסה להרחיק כדור אך כבר במקום זאת שער עצמי. השער העצמי כנראה נתן תיאבון לשחקנים האשדודים שהמשיכו ללחוץ ובדקה ה-34 הם כבר לא היו צריכים שום טובות בעזרת שערים עצמיים כי יש את בנצי מושל המצוין שנהנה מכדור רוחב נהדר של אמיר לביא הפעלתן ודחק מקרוב את השני של אשדוד.

שחקני אשדוד כבר כמעט וירדו למחצית אך לא לפני שעמית בן שושן דחק ללא מפריע מקרוב את השער המצמק לאחר קרן ירושלמית כשההגנה האשדודית חולמת בהקיץ. משהו כנראה עובר על יאיא פטי, ואפשר לכוון את האצבע המאשימה ללא ספק לעבר הבלם הקונגולזי שחתום ללא ספק על שני השערים אותם ספגה אשדוד. השער המצמק של עמית בן שושן הגיע לאחר שהחלוץ פשוט התגנב מאחורי פטי שנרדם בשמירה והיה צריך להיות במקום כדי להרחיק את הכדור ולמנוע מבן שושן לדחוק את הכדור לרשת של מרציאנו. המחצית השנייה הייתה כולה ירושלמית בלי זכר לאשדוד שנעלמה כלא הייתה מן המגרש. בדקה ה-64 שלח חן עזריאל כדור עומק גדול לכיוונו של עמית בן שושן, יאיא פטי גלש לכדור, כבר נגע בו והיה אמור להשתלט עליו אך כשל ולא הפריע לבן שושן להשוות את התוצאה. לקראת הסיום עופר ורטה שעל חזרתו לעמדת המגן הימני צריך להגיד איזו ברכה כלשהי, שלח כדור גאוני לציון צמח שבאחד על אחד מול אריאל הרוש בעט לא מספיק טוב.

אשדוד לא הצליחה להשיג את מבוקשה וזה ניצחון שיקרב אותה בצעד וחצי לעבר הישארות וודאית בליגת העל. הסיכויים לירידת ליגה הם די נמוכים אך הם עדיין מציאותיים ובעקבות זאת אשדוד הייתה חייבת לסיים את המשחק בניצחון שכן הקבוצה נמצאת כרגע במרחק של 7 נקודות מהקו האדום כשנותרו לה משחקים כלל לא פשוטים על הפרק.

מאמן הקבוצה, יוסי מזרחי אמר בסיום: "לפי המחצית הראשונה יכולנו לצאת עם 0:4, לפי השנייה לא הגענו בכלל. חבל שקיבלנו גול טיפשי כזה. כן, זה מסמל את העונה שלנו. לא הנענו כדור ולא שיחקנו כדורגל במחצית השנייה, מאז שניר יצא. יש לנו הרבה פצועים. התוצאה צודקת". על ניפויו של דוד רביבו מהסגל אמר המאמן: "אני מחליט את השיקולים המקצועיים שלי, תכבדו את ההחלטה".