ashdod10 logo

נוער: 3 נקודות למאבקי התחתית

קבוצת הנוער של מ.ס אשדוד ניצחה את הפועל באר שבע 0-1. למרות משחק חלש וצברה עוד 3 נקודות יקרות למאבקי התחתית הבוערת. קבוצת נערים א' של חיים כהן נפרדה בתיקו 1-1 מול מכבי נתניה מהצמרת. נערים ג' התקשתה לנצח 1-2 את בית"ר תל אביב מהתחתית. ילדים א' הפסידה 1-0 לאדומים מתל אביב. ילדים ב' הובסו במשחק חוץ מול תל אביב 0-8  
עודד ביגר | חמישי, 12 פברואר 2015 13:11

נוער

מ.ס אשדוד - הפועל באר שבע 0-1 לאשדוד
שחקניו של המאמן זורי ברמכר אירחו בשבת את הפועל באר שבע, כשהם יודעים שרק ניצחון יציל אותם מהסתבכות בתחתית הליגה. השחקנים עלו למשחק חדורי מוטיבציה ורצון להשאיר את הנקודות באשדוד, גם ללא הכוכב המורחק דין דוד. זה היה אחד המשחקים הפחות טובים של אשדוד. השחקנים אמנם רצו לנצח ועמדו טוב על המגרש בצורה הגנתית, אבל בהתקפה הם הגיעו אולי לשניים שלושה מצבים טובים, ורק פעם אחת הכדור פגש את הרשת. זה היה בדקה ה- 63 לאחר הרמת כדור חופשי של בן אל אדרי, שבעט מקרוב לרשת וקבע את תוצאת המשחק 0-1 . מרבית השליטה לאורך כל המשחק הייתה שייכת דווקא לשחקני הפועל באר שבע, ששלטו יותר במחצית המגרש וכמעט ולא סיכנו את השער של אשדוד. אכן שחקניו של זורי ברמכר השיגו לבסוף את מבוקשם, כאשר הצליחו לנצח את המשחק ולזכות בשלושת הנקודות שייתנו להם קצת אוויר להמשך הדרך. המאמן זורי ברמכר אמר בסיום המשחק: "האופי המלחמתי, המחוייבות והרצון לנצח, זה מה שהשחקנים שלי עשו על המגרש. אני גאה ברצון שלהם ובנחישות לנצח את המשחק. אילו היינו יותר מרוכזים יכולנו לתת עוד גול או שניים. השחקנים התאמצו על מנת לנצח, ואני מרוצה מהתוצאה אני מאמין שבעתיד נהיה טובים יותר". בשבת לא תשחק הקבוצה, בגלל שעפה מהגביע.

נערים א' "ז'ילבר":
מ.ס אשדוד - מכבי נתניה 1-1
שחקניו של המאמן חיים כהן אירחו בשבת את מכבי נתניה מצמרת הליגה. אשדוד שהפגינה כדורגל טוב אף עלתה ליתרון ראשון בדקה ה- 20 למשחק, כאשר זוהר אביסרור הרשית את הרשת וקבע 0-1 לאשדוד. 5 דקות מאוחר יותר, הצליחו נתניה להבקיע שער שיויון מכדור מיקרי שחקני אשדוד הגיעו למצבי הבקעה, אבל החמיצו. אמנם הקבוצה משחקת כבר תקופה די ארוכה ללא 5 שחקני הרכב, אבל חייבים להמשיך ולהפגין כדורגל טוב. המאמן חיים כהן: "היה משחק קשה מול יריבה טובה מהצמרת. יכולנו לנצח את המשחק וגם יכולנו להפסיד, לכן התוצאה משקפת את מה שקרה במגרש".
בשבת יוצאת הקבוצה לעוד משחק קשה מול הפועל רעננה.

נערים ג' "אלונה":
מ.ס אשדוד - בית"ר תל אביב 1-2 לאשדוד
שחקניו של המאמן רוני אואט אירחו בשבת את סוגרת הטבלה בית"ר תל אביב החלשה, שהגיעה לאשדוד על מנת לגונן על התוצאה. זה היה אחד המשחקים הכי חלשים של קבוצת נערים ג' העונה, כאשר הקבוצה שיחקה משחק לא מסודר ללא מחשבה וללא מעוף. איתמר פרץ העלה את אשדוד ליתרון של 1-0, אבל שחקני אשדוד במקום להכפיל ולהשליש את התוצאה, סבלו מחוסר יציבות וחוסר דיוק השחקנים שיחקו בצורה איטית ושבלונית והיה ניכר על פניו של המאמן רוני אואט שאינו מרוצה ממה שהתרחש על המגרש.
בסיום המחצית הראשונה 0-1 לאשדוד. גם במחצית השנייה התגוננו שחקני בית"ר תל אביב וניסו להרוויח זמן, במטרה להפסיד כמה שפחות. שחקני אשדוד נגררו למשחק שלהם במקום לנצל את המצבים ולגמור את המשחק במהירות. ראינו יותר מידי פעולות אישיות של שחקנים ולא משחק קבוצתי ומסודר. במחצית השנייה בעטו שחקני בית"ר תל אביב כדור סתמי והכדור חדר לרשת וקבעו 1-1. תל אביב המשיכו לבעוט קרנות וכדורים חופשיים ולסכן את שערם של אשדוד למזלה של אשדוד השוער שלה תפס יום טוב והצליח לעצור כדורים שאיימו על השער. אשדוד המשיכה לתקוף ולהגיע למצבים, אבל לא השכילו לנצל את היתרון שלהם ולהבקיע עוד שערים. המאמן רוני אואט: "מה שאפשר לקחת מהמשחק הם 3 הנקודות ושעלינו חזרה למקום ה- 3. אני לא מרוצה ממה שראיתי על המגרש. לשמחתי יש לנו השבת פגרה ואנחנו ננסה לחזור ולהיות אותה הקבוצה שהיינו לפני חודש".

המאמן רוני אואט: "אני לא מרוצה ממה שראיתי על המגרש"

איתמר פרץ הבקיע גול

ילדים א'
מ.ס אשדוד – הפועל תל אביב 1-0 לתל אביב
שחקניו של המאמן קובי אדרי אירחו בשבת את הפועל תל אביב ושתי הקבוצות הפגינו משחק טוב. אשדוד שלטה ברוב דקות המשחק במחצית הראשונה ללא עוררין, שחקניה הגיעו למצבים רבים ליד השער, אבל החמיצו. מנגד שחקני הפועל ניסו לצאת למתפרצות ואיימו על השער של אשדוד. הקבוצות שיחקו טקטית משחק כדורגל מסודר ומחושב, כאשר שני המאמנים ידעו שמי שיעשה טעות יחטוף שער. 10 דקות לסיום המשחק, הפועל תל אביב יצאה להתקפה מתפרצת ובמקום ששחקן אשדוד יבצע עבירה חכמה ויעצור אותו, הוא נתן לו להיכנס לרשת ובכך קבע למעשה את תוצאת המשחק 1-0 להפועל תל אביב. המאמן קובי אדרי: "אני גאה בשחקנים שלי שנתנו משחק הקרבה ונלחמו. בסך הכל השחקנים הציגו כדורגל טוב מאוד. הגענו להמון מצבים ולא הצלחנו להבקיע. תיקו היה משקף את מה שהתרחש על המגרש. אבל בגלל טעות אחת שילמנו את המחיר. בשבת יש לנו משחק גביע נגד טובורק בבית ונקווה שנחזור למסלול הניצחונות".

ילדים ב'

מכבי תל אביב - מ.ס אשדוד 0-8 לתל אביב
שחקני מכבי תל אביב לא התקשו להדליק חנוכיה באיחור של כחודשיים מול שחקני מ.ס אשדוד, שהגיעה למשחק אבל ירצו לשכוח אותו במהרה את הבושה הגדולה. האשדודים אומנם הגיעו למשחק ועשו את כל הטעויות האפשריות והפסידו או ליתר דיוק הובסו 0-8. עוזר המאמן שי שגיא: "תפסנו יום חלש ולא הצלחנו להפגין את היכולת שלנו. קורה שתופסים יום שחור וכולנו אשמים במה שקרה. נקווה שבשבת בגביע מול ראשון לציון נחזור להיות אותה הקבוצה מלפני התבוסה למכבי תל אביב".

ספוטים

מאמן קובי אדרי: "אני גאה בשחקנים שלי שנתנו משחק הקרבה ונלחמו. בסך הכל השחקנים הציגו כדורגל טוב מאוד. הגענו להמון מצבים ולא הצלחנו להבקיע. תיקו היה משקף את מה שהתרחש על המגרש. אבל בגלל טעות אחת שילמנו את המחיר"