ashdod10 logo

מ.ס אשדוד שוב לא ניצחה - הקהל שוב מחה נגד בן זקן

  ניצחון אחד בעשרה משחקים, שער בודד אחד מעמדת נבדל נגד מכבי תל אביב בשבעת המשחקים האחרונים ויכולת דלה ומרושלת. אלו הם הנתונים שסחבו על גבם הערב שחקני אשדוד כשאירחו את הפועל חיפה. מזרחי על מחאת הקהל: "בושה וחרפה שהקהל מקלל שחקנים צעירים הם יכולים לקלל אותי לי זה לא מפריע."
מערכת אשדוד10 | שבת, 09 פברואר 2013 20:23

מ.ס אשדוד אירחה הערב באצטדיון הי"א (יום שבת) את הפועל חיפה שהגיעה ממעמקי טבלת ליגת העל למשחק בו שתי הקבוצות הגיעו עם הגב לקיר והיו זקוקות לנקודות כמו אוויר לנשימה.

בדומה למשחקים האחרונים של הקבוצה במסגרת הליגה והגביע נראה היה כי לשחקנים אין כל חשק או סיבה להלחם על המגרש למרות התחלה טובה בתחילת המחצית הראשונה שנתנה סיבה לתקווה אצל אוהדי אשדוד שראו את השחקנים מעיזים ורצים, דבר שלא ראו בשבועות האחרונים.

לאחר שהדקות האשדודיות הטובות שנראו בזמן האחרון נעצרו על ידי שחקני הפועל חיפה המשחק התדרדר לרמה חלשה ואיטית שלא הייתה מביישת משחק מהליגות הנמוכות יותר בישראל. 

למרות שהשער לא נראה באוויר וגם לא בישר את הגעתו הצליחו שחקני הקבוצה לפרוץ את מערך ההגנה החיפאי כשמוראד אבו ענזה שנכנס במחצית פרץ באגף והרים כדור טוב שאליו הגיע שחקן הרכש החדש, החלוץ סטפן שצ'פוביץ' שהסתנן בין שחקני ההגנה ונגח מקרוב את שער היתרון האשדודי. 1-0 למ.ס אשדוד לאחר תקופת בצורה ארוכה.

למרות השמחה ביציעים לאחר שלא ראו שער זכות כבר כמה משחקים טובים המשיך הקהל האשדודי במחאתו נגד בעלי הקבוצה ג'קי בן זקן כשקרא לעברו להתפטר ולעזוב את הקבוצה לאלתר. המחאה האשדודית נמשכת כבר זה זמן רב והערב היא בלטה במיוחד כשהאוהדים למרות פרץ השמחה לאחר השער המשיכו בגידופים, דבר המראה בבירור על המחאה הבלתי פוסקת והרצון המתגבר שלהם לראות את בן זקן מחוץ למועדון.

למרות שיוסי מזרחי ניסה להגיב כבר במחצית עם הכנסתו של אבו ענזה למגרש שגם תרם בבישול יפה שחקניו נסוגו לאחור לאחר השער ונתנו לאורחים מהכרמל את האופציה לתקוף את השער של מרציאנו. האשדודים בדקות אלו ניסו להגדיל את היתרון במתפרצות בלבד, שיטת משחק שלא תרמה במיוחד שכן האורחים רק הגבירו את ההתקפות על ההגנה האשדודית.

בדקה ה-87 שחקניו של ניר קלינגר באו על שכרם. יובל אבידור פרץ במהירות באגף והעביר כדור רוחב שחתך את כל ההגנה האשדודית והגיע ללירן כהן שהצליח לבעוט בשקט מופתי מתוך את הרחבה את השיוויון של הפועל חיפה. 1-1.

עד סיום המשחק האורחים כמעט ועלו ליתרון אך יכולת טובה של מרציאנו המצוין מנעה מהם  לקחת את מלוא הנקודות ושתי הקבוצות החלשות התחלקו בנקודות עם תוצאת תיקו חלשה.

מלבד למשחק האשדודי הנרפה ניתן היה לחזות במחזה לא שגרתי כשיוסי מזרחי, מאמן הקבוצה יצא מחדר ההלבשה במחצית לאחר שתי דקות בלבד דבר שהעלה סימני שאלה רבים אצל הקהל באשדוד. על כך ענה מזרחי בסוף המשחק: "אמרתי להם את מה שצריך והלכתי לתדרך את אבו ענזה שעמד להכנס ואחרי שעשיתי חילוף אחד פתאום שחאתם גם לא יכול לשחק כי הוא הקיא ופתאום התברר לי שאני צריך להתארגן לעוד חילוף."

מזרחי הוותיק התייחס גם למשחק המאכזב מצד קבוצתו: "לא מרוצה מהשער שספגנו קרוב לדקה ה-90 וזה חבל מאד כי אם היינו מעט חכמים יכולנו לעשות 2-0. "

המאמן המנוסה לא פחד גם להתבטא נגד הקהל שמחא בין היתר גם נגד שחקניו הצעירים כשאמר: "אין לי בעיה בכלל שההקל יקלל אותי אבל שיעזוב את השחקנים כי זה בושה וחרפה של קהל כשהם מקללים ככה ילדים צעירים, אותי הם יכולים לקלל זה לא מפריע לי."

מ.ס אשדוד: אופיר מרציאנו, ישראל ראש, יאיא פטי, מיקי סירושטיין, רחמים צ'קול, בן בוטבול (מוראד אבו ענזה, 46'), ניר ביטון, חאתם עבד אל חמיד (אמיר בן שמעון, 46'), דודו רביבו (ציון צמח, 72'), דימיטר מקרייב וסטפן שצ'פוביץ'.

הפועל חיפה: גד עמוס, טובראנו פינאס, אושרי רואש, דושאן ברקוביץ', דנילו ניקוליץ', גל אראל, אהעד עזאם, רן אבוקרט (יובל אבידור, 72'), סטפן דנקוביץ' (לירן כהן, 76'), גיא צרפתי (הישאם כיוואן, 82') ו-ולדימיר גלושצ'ביץ'.

צילום: חגי ניזרי מערכת אתר ONE