ashdod10 logo

"לאן שלא אלך אשדוד בשבילי מספר 1." עידן שריקי בראיון בלעדי.

"המעבר לנתניה היה בלתי נמנע, רציתי לשחק באשדוד אך זה לא התאפשר מכמה סיבות." התקפת אשדוד מקרטעת ושריקי יושב על הספסל בנתניה. חולצה לשעבר של אשדוד מדבר על התקופה האחרונה בנתניה ועל הגעגועים לאשדוד.
מערכת אשדוד10 | ראשון, 06 ינואר 2013 15:55

 מ.ס אשדוד תפגוש הערב(יום א' 20:15) את מכבי חיפה לעימות חזיתי באצטדיון הי"א  על המיקום בצמרת ליגת העל.

בשבוע שעבר חילצו חניכיו של יוסי מזרחי תיקו בטדי מול בית"ר ירושלים לאחר שני הפסדים רצופים ועם יכולת לא טובה, איטית כשהכובשים העיקריים של הקבוצה הם בכלל הקשרים שמצליחים עוד איכשהו להצעיד את הקבוצה.

בקיץ האחרון, עידן שריקי, אחד השחקנים האהובים והמוערכים של הקבוצה הפתיע את כולם כשהודיע שהוא עובר למכבי נתניה, שהתיימרה להוות פקטור בצמרת ליגת העל יחד עם החלוץ החם מאשדוד. כמה חודשים עברו וליגת העל כעת נמצאת באמצע העונה בשיאו של חלון ההעברות של ינואר וכעת ניתן לראות בבירור כי מכבי נתניה מהווה פקטור בעיקר בתחתית הליגה וכי שריקי שהגיע כמניה בטוחה מאשדוד מחמם בעיקר את הספסל.

לא צריך להבין יותר מדי כדורגל כדי לראות שהחוד העונה של מ.ס אשדוד לא נראה טוב וזה בלשון המעטה. אבו ענזה לא חלוץ טבעי וירד מתפוקתו ויכולתו מתחילת העונה שבה עשה רושם כי הוא הולך לחורר רשתות העונה ודימטאר מקרייב חזר לאשדוד, כבד, איטי, מסורבל וחלוד, רחוק שנות אור ממקרייב החלוץ הכי טוב בליגה שהיה בקדנציה הקודמת באשדוד.

אם מנסים להרכיב פאזל אז המעבר של שריקי לנתניה זו אולי החתיכה החסרה בפאזל של מ.ס אשדוד העונה כי מצד אחד החלוץ החם שהוגדר בפי מיטב פרשני הכדורגל בארץ כאחד החולצים הטובים בליגה, יושב על הספסל בנתניה במקרה הטוב ובצד השני משהו חסר בהתקפה האשדודית.

ממש לפני המשחק מול מכבי חיפה התראיין עידן שריקי ל'אשדוד10' ודיבר בפתיחות על התקופה האחרונה בנתניה ועל הגעגועים לאשדוד.

 

עידן ספר לי קצת על התקופה האחרונה בנתניה

"אני כבר שלושה משחקים לא משחק, זה לא טוב בשבילי. לא בשביל זה הגעתי למכבי נתניה אבל למרות זאת אני שחקן של המועדון ואני מאמין בעצמי."

מה הניע אותך לעזוב את אשדוד לעבור לנתניה?

"המעבר מנתניה היה בלתי נמנע, רציתי לשחק באשדוד אך זה לא התאפשר מכמה סיבות שאחת מהן היא סיבה כספית. נפרדנו בצורה חברית, אשדוד זו משפחה, לאן שלא אלך אשדוד תהיה בשבילי מספר אחת. כרגע לא הולך לנו מבחינה מקצועית, הקבוצה לא טובה וברגע שהקבוצה לא משחקת טוב ככה גם השחקנים."

מה אתה חושב על מועדון נעוריך, אשדוד שלא נראים טוב בתקופה האחרונה ולא מרבים לכבוש?

"אני חושב שהם פתחו מצוין את העונה, החלוצים כבשו כמו שצריך אבל כנראה שהם עכשיו במיני משבר ולא מצליחים להבקיע אבל אני בטוח שהם יחזרו לעצמם כי הם תחת המאמן הכי טוב בארץ, אני תמיד ממשיך לעקוב אחריהם."

יש סיכוי שנראה אותך באשדוד אולי אפילו בחלון ההעברות הזה?

shriki moshe hermon2 edit

שריקי במדי אשדוד בימים יפים יותר.

"למדתי שאסור להגיד שמשהו לא יקרה כי הכל יכול לקרות, מתישהו אני בטוח שאני אחזור לאשדוד כי שם אני מבטא את עצמי הכי טוב ונותן את היכולת הכי טובה שלי. יש לי חוזה לשנתיים ואני לא מתכוון להתיר אותו, אם החוזה היה נגמר בקיץ זה היה יכול להיות פשוט יותר. מעבר לכך, אני לא יודע אם באשדוד רוצים או צריכים אותי כי אף אחד לא דיבר איתי."

הרבה חושבים שזו הייתה טעות לשחרר אותך וטוענים כי אתה מה שחסר להתקפה העונה באשדוד.

"עדיין פונים אליי אוהדים, זה מחמם לי את הלב לשמוע שרוצים שאני אחזור."

במשחקה האחרון של מכבי נתניה בניצחון3-1 על הפועל באר שבע ביום שבת שריקי כלל לא נכלל בסגל וכרגע מעמדו בקבוצה לא ברור. מנגד, בעיר הנמל מחפשים אלטרנטיבות להתקפה התקועה שכן מקרייב ואבו ענזה לא מצליחים לנפק כמו שערים עבור קבוצה שרצה במקומות העליונים של טבלת הליגה הישראלית.

צילום: משה חרמון מערכת אתר ONE