ashdod10 logo

דור העתיד של מ.ס אשדוד: מי יעצור את קבוצות הנוער?

דור גלילי שחקנה של קבוצת נערים ב' הוביל ביום שישי את קבוצתו לניצחון יוקרתי 2-1 על הפועל תל אביב בוולפסון ויום למחרת כבש ובישל בניצחונה של קבוצת נערים א' 2-0 על בני יהודה * נערים ג' הביסו 6-1 את בני אילת כשחמישה שחקנים שונים השתתפו בחגיגת השערים * ניצחונות חשובים גם לקבוצות ילדים א' וילדים ב' * הקבוצה הבכירה של מחלקת הנוער האיכותית, קבוצת הנוער בתוצאת תיקו מאופסת מול הפועל רמת השרון.
מערכת אשדוד10 | ראשון, 17 פברואר 2013 13:48

 

נוער מ.ס אשדוד 0 הפועל רמת השרון 0

קבוצת הנוער המצוינת של מ.ס אשדוד הנמצאת במקום השלישי ונלחמת על המקום השני יחד עם מכבי תל אביב התארחה ביום שבת אצטדיון גרונדמן אצל הפועל רמת השרון מהמקום השמיני. שחקניו של המאמן איציק עובדיה הגיעו עם יתרון ברור אך סיימו בתוצאת תיקו מאופסת למרות שליטה ברוב חלקי המשחק ואיבדו נקודות יקרות במאבק מול מכבי תל אביב שפתחה פער קטן במאבק על המקום השני. בשבוע הבא יארחו השחקנים הצעירים את הפועל ראשון לציון שנמצאת במקום ה-11 וצפויים לחדש את רצף הניצחונות לאחר התיקו האחרון.

נערים א' מ.ס אשדוד 2 בני יהודה 0

מ.ס אשדוד ובני יהודה נפגשו ביום שבת לקרב ברור על המקום הרביעי של טבלת ליגת נערים א' כשבהרכב נמצא דור גלילי הצעיר מקבוצת נערים ב' שעלה מדרגה לקבוצה בוגרת לגילו. גלילי ששיחק רק יום קודם לכן בשורות קבוצת נערים ב' והוביל אותה לניצחון עם שער משלו כיכב גם מול בני יהודה כשכבש את אחד השערים ובישל לאור חסידים המוכשר את השער השני. בסיום, ניצחון חשוב לאשדוד ששומרת על המקום הרביעי ומכוונת לכיוון המקום השלישי ממנו היא מרוחקת רק נקודה אחת.  בשבוע הבא יתארחו הנערים אצל הפועל באר שבע מהמקום השישי למשחק דרבי דרומי לוהט שצפוי להיות חם כשבין השתיים מפרידות בסך הכל שתי נקודות.

נערים ב' מ.ס אשדוד 2 הפועל תל אביב 1

עדן הרשקוביץ' ודור גלילי כבשו ביחד 36 שערים העונה (!!!) יותר מכלל השערים של חלק מקבוצות ליגת נערים ב'. הקבוצה המצטיינת שרודפת אחר מכבי פתח תקווה הנמצאת במקום הראשון התארחה ביום שישי במתחם וולפסון אצל הפועל תל אביב למשחק חוץ קשה במיוחד אך הנערים המוכשרים גברו על האדומים ושמרו את עצמם חזק במרוץ אחר האליפות מול מכבי פתח תקווה שברשותה משחק חסר מול הפועל רמת גן שתתמודד בשבוע הבא מול אשדוד. קובי בצלאל ודור גלילי כבשו את שני השערים לזכות אשדוד וחזרו לעיר הנמל עם נקודות יקרות. הפועל רמת גן תגיע בשבוע הבא כאמור לאשדוד ולא צפויה להקשות על הקבוצה המצטיינת של נערים ב' במרוץ לאליפות.

נערים ג' מ.ס אשדוד 6 בני אילת 1

התוצאה הבומבסטית של המחזור שייכת ללא ספק לקבוצת נערים ג' ש"פינקו" את האורחים מאילת שעשו נסיעה ארוכה בשישייה לרשת. האילתים שנמצאים בתחתית הליגה לא היוו יריב לקבוצת הנערים שהפגינו כרגיל יכולת מעולה שמיקמה אותם במקום השלישי ובמרחק של שתי נקודות מהמקום השני. בחגיגת השערים האשדודית השתתפו עומר יעקב עם צמד ענק, יצחק אספה, מנגיסטו טרפה, עמית זריהן ויוסף ווסה. בשבוע הבא ייסעו הנערים, מעודדים מהניצחון הענק להתארח אצל עירוני מודיעין החלשה שנמצאת במקום הלפני האחרון ועם שמונה נקודות בלבד. אל תופתעו אם גם בשבוע הבא תוצאת המשחק תהיה אף גבוהה יותר לזכות האשדודים.

ילדים א' מ.ס אשדוד 3 בני יהודה 0


 בין המקום הרביעי למקום הראשון בליגת ילדים א' עומד הפער בין הקבוצות של שתי נקודות בלבד כשמ.ס אשדוד נמצאת במקום השלישי במרחק של נקודה אחת מהפועל ראשון לציון שמובילה את הטבלה מהמקום הראשון. ביום שבת התארחו האשדודים אצל בני יהודה בשכונת התקווה והיו חייבים ניצחון כדי לשמור את עצמם במקומות הראשונים וכך היה. קפטן הקבוצה, אורי זוהר התכבד בשער אחד ואליו התווספו גם בר זוהר וחלוץ הקבוצה המחונן, ומלך שערי הליגה יקיר לוגסי שברשותו כבר 16 שערים. ביום שבת צפוי להיות חם מאד ובלי שום קשר למזג האויר מכיוון שבית"ר ירושלים הנמצאת במקום השני עם מספר נקודות זהה למ.ס אשדוד תגיע להתארח באשדוד לעימות חזיתי על המקום השני.

ילדים ב' מ.ס אשדוד 2 הפועל ראשון לציון מערב 0

קבוצת ילדים ב' גברה ביום שבת האחרון על הפועל ראשון מערב ועשתה עוד צעד לביסוס מעמדה בשלישייה הראשונה של הליגה כשהמקום הראשון רחוק ממנה בשלוש נקודות בלבד. יוני סיסאי המוכשר שכובש ללא הפסקה התכבד בשער הראשון ואליו הצטרף איתמר פרץ שהשאירו את הנקודות באשדוד לאחר משחק מצוין של כל הקבוצה. האשדודים הצעירים ייצאו למשחק חוץ בשבוע הבא מול הפועל ניר רמת השרון מהמקום השמיני.

בתמונה: קבוצת ילדים ב'