ashdod10 logo

סינדרלה מאשדוד

היא רק בת 13.5 וכבר מחזיקה בחשבון אינסטגרם עם שלושים אלף עוקבים, מועדוני מעריצים, משרה בערוץ הילדים וידה עוד נטויה. תכירו את אנה זק (קוזנקוב) המצרך הכי מבוקש בתעשיית הדוגמנות ככלל ובעולם הנוער בישראל בפרט. למקרה שלא ידעתם, הדוגמנית הצעירה והמבטיחה היא אחת משלנו- תושבת אשדוד ותלמידה מצטיינת בכיתה ח', בבית הספר מקיף ח' שבעיר.  
רוני ארדן | שישי, 24 אוקטובר 2014 12:01

אנה עלתה לישראל לפני שלוש וחצי שנים ביחד עם אמה, שמשמשת כאחות בפגיה, עד מהרה נקלטה אנה בחברה והיא נשמעת ומדברת כמו צברית. לעולם הזוהר היא הגיעה, כמו בכל סיפורי האגדות, במקרה. אבל מיד כבשה את הלבבות והיא דוהרת אל מקומן של הטופ מודלס כמו בר רפאלי ואסתי גינזבורג, במתיקות ובחן ששמורים רק לבנות גילה. אנה גם מככבת בתוכנית הטלוויזיה האהובה על בני הנוער " על בנים ועל בנות".
בחירת קריירה היא אינה דבר של מה בכך, ומעטים הילדים, שיודעים מה הם רוצים לעשות כשהם יהיו גדולים. לא אצל אנה, שכבר מעכשיו חיה ומגשימה את החלום: קריירה בדוגמנות. מלבד העובדה שהיא תמירה ורזה (1.71 מטר), תכולת עיניים וזהובת שיער, היא גם נחשבת למובילת דעת קהל בקרב הנוער, בעיקר בשל העובדה שהיא כוכבת בערוץ הילדים. שלא כמו אחרות, היא שומרת על צניעות יחסית, אדיבות וענווה, ומגלה בגרות ורצינות שכה נחוצה במקצוע הזה. היא חרוצה ועובדת קשה, למרות הקריירה שלה שגוזלת זמן רב, היא תלמידה מצטיינת שמקדישה רבות גם ללימודיה.
בראיון ל"השבוע באשדוד" היא מספרת על הגילוי שלה, על הקריירה, השאיפות לעתיד ונותנת עצות למי שחולמת על קריירה של דוגמנית.

איך הגעת לדוגמנות בגיל כל כך צעיר?
"יום אחד ישבתי במסעדה וניגשה אליי אישה שהזדהתה כסוכנת של "מילק מודלס", הסוכנות בה אני חתומה. היא אמרה שיש לי את הנתונים ושאני יכולה להצליח, והמליצה לי להירשם. כך הכרתי את הסוכן שלי קובי, שהיום עומד לצידי ותומך בקריירה העתידית שלי".

איפה את רואה את עצמך בעוד חמש שנים מהיום?
"אני מאוד רוצה להתקדם ולהצליח גם בחו"ל. אני רוצה לקחת חלק בדור החדש של הדוגמניות, זה שהולך להחליף את הדוגמניות המוכרות לנו כיום, ולהשתתף בכמה שיותר קמפיינים והפקות".
איך את מסתדרת עם הדוגמנות והלימודים?
"העבודות שפונות לבני גילי מאוד נוחות ומתחשבות. האודישנים וההפקות מתבצעות תמיד אחרי שעות הלימודים, או בבקרים של החופשים. חשוב לציין שהחוק מבקש חתימה של בית הספר על השתתפות בהפקות עד גיל 15 וחצי".


קרה לך שקיבלת סירוב?
"כרגע, כמתחילה, השתתפתי בשתי הפקות בלבד, אבל לא עברתי אודישן בחברת "פוקס" בגלל מידות של חולצה. בתחום הזה צריך הרבה סבלנות ואמונה וצריך לגלות בגרות ולהמשיך הלאה".
מה את ממליצה לבנות בגילך שרוצות להיכנס לעולם הדוגמנות?
"לא לוותר. אם אתן רוצות משהו מאוד, ומוכנות להתמיד ולהקריב למענו- אז תעשו את זה, ותראו שתצליחו, לא משנה עד כמה הדרך קשה. אני ממליצה לכן לחתום בסוכנות שתתן לכם תמיכה ומשענת, ולא ללכת לכל אחד. למשל, בסוכנות "מילק מודלס" לא גובים כסף על בוקים לילדים, וכמו שהם ליוו אותי, הם יוכלו לעזור גם לכם להצליח בתחום".
ולשאלת השאלות, אנה יש לך חבר?
"לא", היא עונה, צוחקת בביישנות. גברברי אשדוד, שמעתם?!