ashdod10 logo

עיריית אשדוד מציגה: העובדים המצטיינים לשנת 2014

זו השנה השביעית שעיריית אשדוד מתכנסת בבית יד לבנים, לטקס בו מוענקים  פרסים ותעודות הוקרה לעובדים מצטיינים. השנה הוענקו פרסים ל-18 מצטיינים, נציגים נבחרים מכל המינהלים, ולשתי יחידות ארגוניות שהוכתרו בתור יחידה מצטיינת. העובד מצטיין ארגוני - מוריס אלוק.
בר רבינוביץ | שני, 27 אפריל 2015 14:38

עיריית אשדוד מקיימת בכל שנה, מזה כשבע שנים, תהליך מקצועי להערכת עובדים ובסיומו נדרשים המנהלים להמליץ על העובדים המצטיינים ביחידותיהם. התהליך נבנה לאחר עבודה של צוות בראשות המשנה למנכ״ל העירייה וראשת המינהל הכללי גב׳ דינה בר אולפן, אשר למדו על תהליכים דומים בארגונים שונים וגבשו מודל המתאים לאשדוד. ״כיום באים אלינו כדי ללמוד על המודל שלנו״ אומרים בעירייה. ומציינים בחלקו של התהליך מקיימים המנהלים ראיונות והערכת עובדים בתוך היחידות. לאחר מכן מקיימים המנהלים הערכה גבוה יותר ברמת המינהלים והעובדים המומלצים מוזמנים לראיון סופי ולבחירה של ועדה עליונה בראשות מנכ״ל העירייה מר אילן בן עדי. כן נבחרים שתי יחידות מצטיינות ולבסוף נבחר העובד המצטיין הארגוני.

ע אשדוד ע

הפרסים ותעודות ההוקרה מוענקים כאמור בטקס שמתקיים בבית יד לבנים, במעמד ראש העיר, חברי מועצת העיר, הפקידות הבכירה ועובדי העירייה. את הטקס פתחה להקת "הגדוד העברי", הלהקה הייצוגית של עיריית אשדוד בניהולו המוסיקלי של יוסי עטר.

ראש העיר ד״ר יחיאל לסרי, ראשון הנואמים אשר תבע את ערך המצוינות בחזונו הארגוני ובתוכניות החינוך של מערכת החינוך העירונית, שיבח את עובדי העירייה על השירותים שהם מעניקים לתושבים, במסירות ובאדיבות, ובמיוחד שיבח את אלה המעלים את רמת השירות לרמה מקצועית של מצוינות ומושכים את כל העירייה לשיאים חדשים של שירות לתושב.

יו״ר ועד עובדי עיריית אשדוד, איריס נפתלי הודתה לכל עובדי העירייה על תרומתם לארגון ולשמה הטוב של העיר, והודתה לראש העיר, למנכ״ל ולהנהלת העירייה על שיתופי הפעולה עם ועד העובדים והתייחסותם המכבדת לציבור העובדים.

איריס נפתלי

העובדים המצטיינים עלו בזה אחר זה, לאחר סרט שהציג את העשייה הברוכה של כל אחד מהם – איש ואישה בתחומם. ראשון העולים היה מוריס אלוק שנמצא ע"י הועדה כראוי לתואר  "המצטיין הארגוני לשנת 2014".

18 העובדים והעובדות המצטיינים והמצטיינות, מייצגים את כל מינהלי העירייה ובאים מכל תחומי השירות העירוני. כולם זכו בתואר עובד מצטיין על פועלם ותרומתם בהגשמת חזון ראש העיר "התושב במרכז" והשירות שהם מעניקים בתחומם במצוינות.

ע אשדוד שיטור

אחרונים היו שתי יחידות ארגוניות: השיטור המשולב ואגף לשירותי מחשב וטכנולוגיה של העירייה. כל עובדי שתי המחלקות עלו לבמה לקבלת תעודת הצטיינות.

ע אשדוד מצ

רשימת המצטיינים המלאה:

מוריס אלוק - מפקח שומה באגף הגבייה - מינהל כספים - מצטיין ארגוני

איריס אדמון דגן -מנהלת מח' בלשכה המשפטית, תחום אזרחי - מינהל כללי

דגנית אוזן - עו"ס לסדרי דין ורכזת חוק סיעוד - מינהל שירותים חברתיים

גבי בן חמו - אב בית בי"ס רננים - מינהל חינוך

ענת זהבי - סייעת פדגוגית בגן בבי"ס אמירים - מינהל חינוך

לירן זוהר - טכנאי מחשבים באגף מערכות מידע ומחשוב - מינהל כללי

יורם חביב - סגן מנהל מח' רישוי – מינהל הנדסה

אסתר יפרח - עוזרת אדמיניסטרטיבית למבקר העירייה - מינהל כללי

מלכה ישראל - מזכירה ראשית בבי"ס מקיף ג' - מינהל חינוך

קרן כהן צמח - עו"ס, סגנית מנהלת מח' שיקום - מינהל שירותים חברתיים

איריס לוי - אחראית מוקד הנחות במח' "backoffice", אגף הגבייה - מינהל כספים

מאיר לוי - מפקח ניקיון במינהלת רובע תעשייה - מינהל תפעול

יוסי פחימה - מפקח כללי במינהלת רבעים ו'- ח'- מינהל תפעול

נטלי קדוש -מזכירת מחלקה  רווחה ו'-ט' - מינהל שירותים חברתיים

סבטלנה קוקס -עו"ס קשישים ולחוק הגנה על חוסים ובענייני אפוטרופוס, רכזת עירונית בתחום חוסים - מינהל שירותים חברתיים

ריטה שטכמן - ספרנית בבי"ס מקיף ט' - מינהל חינוך

זהבה שער - מזכירה ואחראית נושא שוק באגף הגבייה - מינהל כספים

איציק תורג'מן - סגן מנהל מחלקה בחופים - מינהל תפעול